Wpis z mikrobloga

Zauważyłem że we wszystkich swoich pseudoreckach do tej pory jedynie jechałem po piwie które piłem. No to nadszedł czas na odrobinę pozytywnej energii na tym smutnym jak #!$%@? profilu.

Browar Perun - Behemot Bafomet Pinot Noir BA
Ekstrakt - 25 BLG
Moc - 10,8%
Słody&Chmiele: No jakieś są, ale ani nie są podane ani nie ma to znaczenia
Dodatki: Wanilia

Złożony aromat. W pierwszym momencie zdecydowanie aromat czerwonego wina. Aromat samego drewna gdzieś majaczy w tle przygnieciony przez aromat samego wina, paloności, kawy, ciemnej gorzkiej czekolady a na koniec kopnięty przez alkohol(Piwo ma 11% - jak na taką moc alkohol jest dobrze ukryty). Wanilia gdzieś na granicy autosugestii.

W smaku jest bardzo dobrze. Treściwe i gęste. Paloność i gorycz przełamana kwaśnością z leżakowania w beczkach Niemal zerowe nasycenie. Długi i to bardzo długi kawowo-kakaowy posmak na języku i w ustach. Alkohol przyjemnie rozgrzewa w gardle, ale w samych ustach go nie czuć. Ponownie biorąc pod uwagę 11% zawartość alkoholu, mogę powiedzieć że jest idealnie ukryty.

Ogólnie piwo jest na naprawdę wysokim poziomie. Gdyby ktoś z Peruna jakimś cudem to czytał i chciał mi wysłać wersje Cherry, która rozeszła się szybciej niż zdążyłem mrugnąć to będe zobowiązany.



#piwo #craftbeer
Pobierz olcayn - Zauważyłem że we wszystkich swoich pseudoreckach do tej pory jedynie jechałe...
źródło: comment_ScBPiGC2nUjd8NoW1Um70iL7dAmiuT0K.jpg
  • 10
Gdyby ktoś z Peruna jakimś cudem to czytał i chciał mi wysłać wersje Cherry


@olcayn:
nie mamy już Bafometów BA na stanie. To co udało się nam wycisnąć z beczek - zaskakująco szybko się sprzedało.

Sprawdzałeś może w Piwomaniaku? Aczkolwiek po takim czasie od ostatniej dostawy to raczej nie będzie. Czarodziejka Gorzałka na Kabatach? Prawdę mówiąc, sam nie wiem czy gdzieś w W-wie można to dostać...