Wpis z mikrobloga

Mirunie zapodaje jak jest.
Zdążył przyjechać Molinard i Lutens, i wszystko już rozlane razem z Fordem czeka na Was w ciemnej zamykanej szafce :)
No a czego nie mamy jeszcze? oczywiście Creeda. Spieszę z wyjaśnieniem perfumerii tigerandbear.
Jako że wysłałem im już ostrego maila, co się dzieje z zamówieniem odpowiedzieli:

Proszę zauważyć, że zakupił Pan zapach na zamówienie – czas oczekiwania podany w opisie wynosi 7-14 dni roboczych. Ten produkt na polskim rynku już jakiś czas nie występuje i jest sprowadzany specjalnie dla klientów.

Czyli kolejny gówno sklep który towaru nie ma na stanie i ciągną to teraz pewnie z Francji.
Wiem że na perfuforum też czekają, sklep jest jak najbardziej legitny tylko nie poważny. Minął już ponad tydzień, więc czekamy dalej, prawda ?
Rzeczywiście 500ml splashe są zupełnie niedostępne w Polsce, więc jak chcemy mieć aventusa w tej cenie, to nie pozostaje nic innego jak czekać. Poinformuję Was na początku kolejnego tygodnia, jak się ma sytuacja, a może poinformuję że już rozlane, oby.

@watchcollector: @TomTailor100: @kolezka1: @roman_z_piwnicy: @dundee: @Leniek: @GoNzO_123: @zakoo: @ahmed-hiroshi: @Ilheer: @dowzer89: @tomahs: @kyloe: @1950M: @farmer111: @parnis: @Cezzarrr: @smietanaminer: @PozdroandPocwicz: @Marianpol: @stickoman: @Azure: @Pikieros: @tleszczyk: @mackumacku: @Giggsy: @Tomahawk @con987

#perfumy
SnoobDuog - Mirunie zapodaje jak jest.
Zdążył przyjechać Molinard i Lutens, i wszyst...

źródło: comment_9CmGNRXOAw1qAGZNSocvEjMUqiAWSDTa.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@SnoobDuog: nie przesadzaj z nazywaniem gownosklepem T&B. W Krakowie nie ma drugiego takiego który miałby taki asortyment, plus samo to że ściągają coś na zamówienie mając pewnie minimalne przebicie świadczy o nich bardzo dobrze. Zupełnie normalne jest to że nisza jest ciągnięta na zamówienie bo to nisza gdzie flakony kosztują nie raz po parę tysięcy
  • Odpowiedz
@dr_love: może przesadziłem, racja. Natomiast zawsze denerwowało mnie w sklepach internetowych gdy wystawiają produkt którego fizycznie nie mają. Z drugiej strony masz rację, gdyby mieli wyłożyć na kilka splashy, kilku zapachów to już spory budżet. Natomiast trzeba przyznać że aventusy rozeszły się w kilka dni, ciekawe czy ściągali to pierwszy raz, albo czy pierwszy raz tak szybko się rozeszły.
  • Odpowiedz