Wpis z mikrobloga

Do dziś trwa (mało promowana, w sumie to chyba w ogóle) promocja na kuchnię IKEA dla posiadaczy karty Ikea Family. Promocja standardowa - 100zł za każde wydane 1000zł, aktywując promocje po zalogowaniu się na konto Ikea Family (moje konto -> moje oferty) mamy 40 dni od daty aktywacji na kupienie kuchni na promocji (przy aktywacji dziś, czas jest do początku kwietnia).

No i tu pojawia się problem bo pomimo iż jestem od lat posiadaczką tej karty, wszystkie punkty regulaminu spełniam, to aktywować promocji nie mogę :( Mógłby ktoś zalogować się na swoją kartę i sprawdzić w ofertach czy „boks”, w który należy kliknąć jest podświetlony i umożliwia kliknięcie? U mnie jest „wygaszony”, jest to zwykłe zdjęcie na ktore nie da sie kliknąć. Sprawdzane na różnych urządzeniach, na różnych przeglądarkach.

#ikea #ikeafamily #kuchnia #remontujzwykopem
Pobierz kicioch - Do dziś trwa (mało promowana, w sumie to chyba w ogóle) promocja na kuchnię...
źródło: comment_BIU6L3pO33F25yJD6ZLy78pjcBDJ4CS2.jpg
  • 15
@kicioch: zawołaj mnie proszę jak uda Ci się coś ustalić. Też aktualnie jestem na etapie wyboru kuchni i zastanawiam się nad stolarzem albo ikeą, a taki zwrot mógłby mi pomóc podjąć decyzję ( ͡° ͜ʖ ͡°)