Wpis z mikrobloga

PRO8L3M - "Widmo"
Dobra, jestem po przesłuchaniu całej płyty i coś napiszę o niej.
Po dwóch numerach wypuszczonych wcześniej osobiście miałem takie mieszane uczucia, miałem nadzieje że akurat te numery są tymi "gorszymi" i się na szczęście nie myliłem.
To jest to czego oczekiwałem też po nowym PRO8L3M'ie, oczekiwałem nowości i powiem szczerze zmienienia troche stylu Oskara. No i to właśnie dostałem.
Może zacznę od bitów. Steez to topka w Polsce, wiadomo ale nie jest tutaj idealny w 100%. Niektóre bity są jak dla mnie takie proste, wręcz zwyczajne gdzie wystarczy coś przestawić w jakimś programie i jazda. Ale przecież nie wszystko musi być jakieś super skomplikowane i nawalone efektami by było dobre. Produkcje idealnie sie wpasowują i łączą z Oskarem.
Czyli, bity są jak najbardziej okej, są bardzo dobre i te mniej ale w połączeniu super wychodzi.
A rap? No Oskar tutaj wręcz "popłynął" niczym Kendrick. Strasznie mnie cieszy taka zabawa i zmienianie stylu.
W "Rotterdam" słyszymy typowy styl, do którego jesteśmy przyzwyczajeni, a przykładowo w "112" już bardziej sie bawi tak wokalnie(nie umiem tego nazwać nawet xD). I to super ze sobą współgra.
Wszystko się idealnie łączy, dla mnie płyta bardzo dobra i osobiście po słabych oczekiwaniach jestem bardzo zadowolony.
Nie umiem wybrać najlepszego utworu, może kiedyś się zdecyduje xD

Sam tekst napisany tak dla siebie w sumie xDD

#farezowskierapy #pro8l3m #polskirap #rap
Farezowsky - PRO8L3M - "Widmo"
Dobra, jestem po przesłuchaniu całej płyty i coś napi...

źródło: comment_KuCZpzdITr4UzKJKlIyo1hCT2aBF7hRp.jpg

Pobierz
  • 18