Wpis z mikrobloga

Dla goscia po 30tce. Do tej pory pachnialem czystoscia lub olejem silnikowym, zmywaczem uniwersalnym i paliwem lotniczym. Nie mam bladego pojecia o perfumach, a jedyne co uzywam to zel pod prysznic, mydlo, antyperspirant i balsam Nivea po goleniu. Nawet jak bedzie droge w cholere to sie zastanowie. Biore po 100 od wszystkich u slucham Panstwa. #perfumy
  • 21
@the_fifth_horseman no metro to ja nawet na oczy nie widzialem, ale moze niedlugo bede w wawie ( ͡° ͜ʖ ͡°) No nie Panie, dlonie mam spracowane, twarz juz troche zorana, ciagle napierdzielam i czasem chcialbym sie poczuc jak czlowiek ;)
W takim razie możesz sprawdzić też mocarzy: Chanel Antaeusa i wcześniej wspomnianego YSL Kourosa.
Możesz też potestować: Toma Forda Ombre Leather (pachnie jak trochę słodsza skóra portfela), Oud Wood i z "ciemnych" TF jeszcze Noir.
Oponą daje wspomniany już Gucci Guilty Absolute, dywanem Dior Fahrenheit i DF Absolute. Dla starszego gościa (ale bliżej 40-50) jest też Bentley For Men Absolute, ale a nuż Ci się spodoba.
Dior Fahrenheit, lub Homme, Terre d Hermes intense vetiver, Gucci pour homme II, Lalique encre noir, Mercedes Selectto wieczorne a letnie Mercedes benz Cologne, Allure Homme sport Cologne, CH 212, Allure homme edition blanche,