Wpis z mikrobloga

@Hazyl: u mnie dziś przed chwilą podobna sytuacja 181 km w 28 minut ale jeszcze nie dostałem maila o obciążeniu karty. Co ciekawe koszt wpisany 0 zł. Zły jest też czas łaczny 24min a z godzin rozpoczęcia zakonczenia wychodzi 28 min. Z czego czas jazdy wg apki to 9 min a postoju 15 min. Czyly w 9min 180 km.

@Traficar to było Clio a nie Tesla Roadster za Marsem!
Jasza_Henrykowicz - @Hazyl: u mnie dziś przed chwilą podobna sytuacja 181 km w 28 min...

źródło: comment_cO4XCp7lKLyvZZ4lhrGC2KFTpUUu1keN.jpg

Pobierz
via Android
  • 0
Biorąc pod uwagę, że jest końcówka miesiąca to takim zamrożeniem środków na prawdę można komuś zaszkodzić
@Hazyl: Hej. Chciałbym Was przeprosić za zaistniałą sytuację. Jeżeli komuś pobrałem pieniążki to zwrócę, jeżeli pokazałem za dużo kilometrów to skoryguje! Nie jest to wina samej aktualizacji aplikacji, a sam problem leży trochę głębiej, ale wyciągnąłem wnioski i to się już nie powtórzy. Promise!
@Traficar: W piątek musiałem sam się upomnieć o wystawienie faktury. Napisaliście w mailu, że pieniądze zostaną zwrócone w ciągu dwóch dni roboczych, a wciąż ich nie mam... Na prawdę trzeba was ścigać o odzyskanie pieniędzy?