Wpis z mikrobloga

Uwaga - zapowiadam, że jutro znowu będziemy grać w Unreala(oby tym razem bez problemów).
Spotykamy się jutro tj. 2 marca o godzinie 20:00 na wykopowym serwerze. W razie problemów, przejdziemy na serwer awaryjny.

Instrukcję jak trafić na miejsce, znajdziecie tutaj.
Zachęcam do dopisywania się do mikrolisty, aby być na bieżąco z informacjami o kolejnych spotkaniach.

Aby wejść na serwer, po odpaleniu gry wybierz: Multiplayer -> Open Location -> wpisz: ut.msurma.net
W razie problemów z serwerem: Multiplayer -> Open Location -> wpisz: 87.214.16.230:5555

Do zobaczenia!

Zamieszczam film instruktażowy dla tych, którzy chcą sobie przypomnieć zasady gry :)

#gry #grajzwykopem #unreal #unrealtournament #staregry #retrogaming
Commodore - Uwaga - zapowiadam, że jutro znowu będziemy grać w Unreala(oby tym razem ...
  • 19
  • Odpowiedz
Ekipa, mam mały problem. UT działa mi 2 x szybciej, coś jak w trybie "Turbo". Boty zasuwają jak oszalałe i nie mogę tego zmienić. Mam edycję Steam. Poradzicie coś?
  • Odpowiedz
@arkadikuss: Zapraszam :)
@LITE: Pobierz plik i rozpakuj go w folderze System. Grę uruchom w trybie zgodności z Windowsem XP i jako administrator. Jako sterownik graficzny wybierz: OpenGL Support

Jeżeli to nie pomoże, to w pliku konfiguracyjnym UnrealTournament.ini podmień treść znajdującą się pod [OpenGLDrv.OpenGLRenderDevice] na:

  • Odpowiedz