Wpis z mikrobloga

@mekekeke: pytanie bazowało na tym, że dawno temu miałem odlewkę egry i była świetna, dlatego teraz przyszło mi do głowy czy w tą stronę też poszli. Dzięki, poszukam czy jest gdzieś jakimś cudem do dostania, a jak nie to będzie terre
poszukam czy jest gdzieś jakimś cudem do dostania, a jak nie to będzie terre


był na iperfumach ze 3 tyg temu i byłem głupi że nie kupiłem ; ) na twoim miejscu wziąłbym małą odlewkę terre (jak ci coś trzeba na teraz) bo to kwestia czasu (mam nadzieję że 2-3 tyg max) jak uzupełnią zapas fattana

@mdmicky92:
@IamHater: na stronie prostezakupy.pl pokazują że mają, całe 44 zł. Mam jeszcze jakieś 20-25 ml terre, ale szukałem na prezent. Kupię tam jednak zestaw uppminkowy, a fattana wezmę z ciekawości, bo w takiej cenie to nawet jak będzie słaby, nie będzie szkoda
@mdmicky92: bodajże przedwczoraj jeszcze nie było - to jest druga strona iperfum, więc legit. Tylko irytujący jest brak chociażby opcji paczkomatu, jak ci nie przeszkadza kurier to możesz brać (na iperfumach pewnie z ~55 będą kosztować).
@mdmicky92: tak, wiem, do mnie na maila napisali. Ja tam zbroję się w cierpliwość i ufam, że to (błędne) pojawienie oznacza, że mają info o transporcie i ktoś nieopatrznie wrzucił jako dostępność magazynową.