Wpis z mikrobloga

Ok, wołam @m__b i @a__s .

Może mi się wydaje, może jestem przewrazliwiony, albo jakiś zdziadziały, ale myślę, że takich jak ja jest więcej.

Mikro jest nieczytelne wieczorem. Poziom wylewanego szamba przez tzw dzienna zmiane, szczegolnie w weekendowe wieczory praktycznie uniemozliwia czytanie mirko z przyjemnością.

Nie mam zamiaru rzucac gromami i wielce sie jakos oburzać, powoływac krucjaty, ale przecież wystarczyłoby, żeby chlopcy i dziewczęta z dziennej robily jeden maleńki tag '#dzienna' i mozna by zczarnolistowac i korzystać z portalu z przyjemnością.

Chcialem zauważyć, ze nocni użytkownicy sami siebie pilnuja, jesli chodzi o tagi. Ewentualnie delikatnie upominaja haslem 'nie taguj na nocnej'.

Niemozliwym jest zczarnilistowanie użytkowników dzialajacych w dzien, bo oprocz kilku ich naczelnych, rotacja jest znaczna, ci 'rotacyjni' zreszta, bardzo często zywot na wykopie maja krotki, albo im sie nudzi, albo łapią bana. Narobią chlewu i nara.

Dlaczego my jestesmy ZMUSZENI (zakladajac, ze musimy czytac mirko:D) napotykac te wypociny, wylawiajac cokolwiek sensownego, pojawiajacego sie co 5-6 post?

Mirko w dzien przypomina wall jakiejs zakochanej pary ameb na fb.

Jeden, egzekwowany tag #dzienna. Tylko tyle.

()

(Jesli do wieczora nie bedzie oficjalnego stanowiska rządu, zaczniemy wysadzac piekarnie, zaczynajac od tych na ulicy św. Marcin. Imie nasze Legion.)
;*

#wykop #administracja #nocnazmiana #pomocy

#pdk Oryginał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 10
  • Odpowiedz
@Hedage: twórcy oryginału chyba coś ciężkiego nocą spadło na łeb i totalnie go #!$%@?ło 10 miesięcy na wykopie #!$%@? i się samorządu zachciało. Nie ma go tu nawet rok,niech spie*** skąd przyszedł. A jak mu to tak przeszkadza niech zacznie sobie czarnolistować. Ale mnie #!$%@?ł typ xD
  • Odpowiedz
@Hedage: może ty się taguj na #kiedystobylo albo co, bym mógł czarnolistować ten tag.

Serio? W czasach, by byle gówniarz z komórką może spamować na mirko 24/7 wy chcecie utrzymywać sztucznie poziom jak na elektrodzie xD? Obudźcie się, to nie internet z 2008 czy nawet z 2012 roku. To czasy ogólnej dostępności, a za tym naturalnie idzie szambo. Możecie klepać się po pleckach i wzajemnie podzielać swoje poglądy dotyczące dziennej/nocnej, ale
  • Odpowiedz