Wpis z mikrobloga

Dorobiłem sobie półeczki do biurka, bo przy robieniu większej ilości pasków/portfeli na raz, praca była bardzo uciążliwa. Notoryczny brak miejsca na cokolwiek, narzędzie leżące na kupie zgarnięte w rogu biurka. Teraz jest mega zajebiście :D Nie wiem czemu tak długo się wstrzymywałem ze zrobieniem tego, zwłaszcza że od dawna myślałem o czymś takim.

Wyszło dosyć drogo, bo ponad stówkę, no ale materiał kupiony i docięty w castoramie.

#pepciozaszyje #leatherworing #diy #stolarstwo #majsterkowanie
Pepcioza - Dorobiłem sobie półeczki do biurka, bo przy robieniu większej ilości paskó...

źródło: comment_QoRqixSH1McIbzhb7uZ2iG6Ky9NI9Ung.jpg

Pobierz
  • 8
@Pepcioza: wcale, nawet tak nie pomyślałem przez sekundę. Castorama jest zwyczajowo drogim sklepem (fakt, masz tam wszystko pod ręką, wkręta kupisz, śrubkę znajdziesz, deskę dotną...)
Ale, ja na Twoim miejscu poszedłbym do jakieś stolarni, czy coś, znają się tam na robocie i by Ci doradzili (bo jak na moje oko to ta środkowa półka to strasznie wąska jest, w sumie to obie wyglądają na wąskie i z tego względu będziesz miał
@Trzezwiejacy_Pijaczyna: Szerokość jest dobrana tak, żeby zmieścił się na niej laptop, tak to sobie wszystko wymierzyłem. Prześwit między półkami jest niski, ale to też brałem pod uwagę, bo ta dolna półka jest tylko do trzymania tam drobnostek w czasie pracy zeby nie walały się za bardzo wszędzie. Tak, wiem że castorama jest droga, o czym w sumie wspomniałem :d

To był po prostu impuls, laptop leżał na macie do cięcia, a
@Pepcioza: bardzo fajne, trzymasz wszystkie narzędzia w tym pudełku? moje biurko jest jakieś 2.5x wieksze a i tak w tej chwili nie mam jak polożyć dłoni tak aby nie dotykała jakiegoś przedmiotu xD też myślałem o czymś do organizacji, ale bardziej jakieś kontenerki pod spodem