Wpis z mikrobloga

@lwonly: Nie buduj każdego setu, tylko buduj pod resy potwora części z różnych setów są często lepsze niż z tego samego ale to na High Rank ważniejsze niż na start :D

Spędź trochę czasu na sprawdzeniu w sali treningowej każdej broni
  • Odpowiedz
@lwonly: Nie buduj się pod resy, bo one i tak mało dają. Buduj się pod umiejętności, jakie daje Ci każda część Twojego ekwipunku. Jeśli chodzi o bronie, to jak najbardziej opłaca się mieć ich kilka - przynajmniej po jednej dla każdego żywiołu. Używaj flash podów, bo nic nie pomaga w tej grze tak jak one. Szczególnie z latającymi potworami.
  • Odpowiedz
@klik34: @MjentowaKupka: W sali treningowej sprawdzałem bronie, najbardziej przypadł mi wielki miecz. Z żywiołami jeszcze nie ogarniam co i jak. Tylko troche mnie dziwie ( przynajmniej na początku może tak wygląda) że bronie mają mało ulepszeń
  • Odpowiedz
@klik34: @MjentowaKupka: pytanie, z pukei pukei wypadł mi ten mieszek ( zielony) gdy zniszczyłem mu głowe, to jest ten który jest potrzebny do broni trującej? Bo niestety tam widze że ma on inny kolor ( fioletowy) ale niby tylko to wypada gdy mu się zniszczy głowe.
  • Odpowiedz