Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #milosc #psychologia #tinder

Jak chyba mam coś nie tak z głową, jak poznaję nową dziewczynę która mi się podoba to najchętniej od pierwszego spotkania, na któym tak naprawdę kogoś się poznaje (tinder here), spędzałbym czas ciągle z tą drugą osobą.
Najgorzej że już kiedyś jedna dziewczyna kiedyś mi poweidziała że jestem bardzo spoko (sama się o mnie "starała") ale powiedziała że jestem zbyt... absorbujący?/angażujący się i no aktualnie jest z jakimś chłopakiem xd
Czy to ja, czy tak to jest na tym świecie że trzeba się hamować w marzeniach ( ͡º ͜ʖ͡º)?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#zwiazki #milosc #psychologia #tind...

źródło: comment_yGZhIdHtH5dYvqrObrRpCVyvSgfjrIIJ.jpg

Pobierz
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja mam tak samo jak Ty, że albo zagra od poczatku i ja już wiem w któr strone chciałbym rozwijać taka znajomość albo nie> To powoduje że daje zbyt dużo od siebie, nie oczekujac nic w zamian i przez pewien czas jest wszystko dobrze a potem się sypie bo nie dałem zatęsknić i budować zaangażowania po jej stronie
@AnonimoweMirkoWyznania: Chodizło mi o to, że staram się wtedy za oboje nie dajac sie wykazac drugiej stronie stad mowie ze ja daje bardzo duzo od siebie nie oczekujac nic w zamian ani nawet nie dajac mozliwosci zatesknic. Podswiadomie wiadomo ze wszystko moje dzialania kieruja mna w określona strone ale nie oczekiwalem rownosci w zaangazowaniu.