Wpis z mikrobloga

@uczihaobito możesz sobie zrobić sportową albo kolekcjonerską(albo obie jednocześnie) promesę łatwiej niż prawo jazdy. Co cię powstrzymuje? Że nie ma strzelb w biedrze?
@uczihaobito przecież to pierwsze informacje jakie się pokazują po wpisaniu "jak zdobyć pozwolenie na broń". Sam nie posiadam bo nie mam takiej potrzeby, ale obracam się w strzelającym towarzystwie.
Wielu ludzi odstrasza od sportowego pozwolenia konieczność brania udziału w zawodach. Nie wiedzą oni jednak, że te, zawody to zwykle bardzo luźne spotkanie w niedzielę przy ognisku i kiełbaskach. Każdy może przyjść, każdy może postrzelać (nawet gówniaki jak są z rodzicem).
@ZaQ_1: Nie ma powodu żeby to inaczej wyglądało, jest niby pokój więc każdy może do tematu podejść na swój sposób, z tymi kiełbaskami oczywiście, jakoś mnie ta myśl o powtórce z historii uderzyła, może masz rację że nie tak trudno tą broń zdobyć, przepraszam my bad bro
@ZaQ_1: No nie wiem czy by zdążyli skonfiskować, #!$%@? wie jakby to było. W teorii tak jest a w praktyce to ciężko przewidzieć takie sytuacje. Do tematu trzeba podejść z chłodną głową i tutaj widzę że wiesz więcej ode mnie także dzięki za info, no i w biedrze rzeczywiście nie ma tej promocji na strzelbe ¯\_(ツ)_/¯