Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, niezły zjazd zaliczył tag boży podczas mojej nieobecności. Jakieś zielonki zakładają konta i gadają o współczuciu dla jakiegoś pasożyta, który jest uciskany przez innego pasożyta tyrana, i dlatego wącha nitro XD

Idź pod pierwszy lepszy sklep, a spotkasz stado takich "pokrzywdzonych" przez los, oni też potrzebują współczucia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kononowicz #suchodolski #mexicano #patostreamy
  • 16
@BaoBao45: Spoko, że się nad nimi nie litujesz, bo to byłoby najgorsze podejście. Sprawiasz natomiast wrażenie człowieka, który nie ma zbyt dużego pojęcia o powstawaniu uzależnień. Niektóre głosy na tagu są mocno przesadzone, ale większość to trafne analizy ciągów zdarzeń, które mogły doprowadzić naszych bohaterów do rozpoczęcia przygody ze środkami oburzającymi. Jak ktoś ma ambicję walki z kiraniem Majora - proszę bardzo, infantalnych propozycji póki co nie widziałem.

Jedyne co mnie
@nswl015: bardzo dobrze kolega piszę... przepraszam że tak powiedziałem.
nie no a tak serio, w pełni się zgadzam... poza tym od dawna większość wiedziała o nitro, widać po zachowaniu itd itd że coś jest nie halo.
A teraz po filmiku jaka masa postów... czyżby wcześniej nikt nie wierzył w nitrotripy? ;)
pozdr
@piotr-matej

A teraz po filmiku jaka masa postów... czyżby wcześniej nikt nie wierzył w nitrotripy? ;) pozdr


Wierzył. Temat jest po prostu gorący i świeży. Wiesz... Noc, las, butelki nitro -to dodaje trochę dramatyzmu.
@nswl015: Analizy ciągów zdarzeń są jak najbardziej trafne i do nich nic nie mam. Może źle to ująłem w pierwszym poście, ale mi chodziło o to, że coraz więcej zielonek jedzie po knurze, a strusia stawiają w roli tego pokrzywdzonego, co jest śmieszne bo konon to tak samo tragiczna postać jak major.
@BaoBao45 Źle to analizujesz. Nikt nie mówi, że struś w uniwersum jest bez winy czy nie robi nic złego (każdy robi coś złego tbh). Można się śmiać, można wszystko.

Ale czysta zawiść bez powodu to #!$%@?ństwo. Jako prawdziwi kononolodzy dyskutujemy, analizujemy i dopowiadamy. Proszę zrozumieć tę chorobę.
@BaoBao45: Nie rzuciło mi się to w oczy, ale jeśli tak jest, to oczywiście robienie z Krzyśka potwora jest sporym przegięciem. Dla mnie Suchy jest osobą, która ma problemy z życiem w społeczeństwie w ogóle, a nie chodzi tu o samą osobę Konona, który też potrafi być uciążliwy.
@Czopelka:
I o to chodzi Sradkowi. Major ma do zaplacenia podatek za dochody z YT i lajtow za 2018r. Ponoc jest tego kilka tysiecy. Na najblizszych kilku lajtach bedzie kolejka donejtow od gimbow, chcacych napisac cos "dowcipnego" o jego nitrolegowisku i podatek sam sie splaci
coraz więcej zielonek jedzie po knurze


@BaoBao45: też tego nie rozumiem. Jego dom i jego dobra wola, że Major tam siedzi. Zielonką się nie sugeruj, dawno już pisałem, że Major powinien stamtąd wylecieć, mimo że dodaje kolorytu. Nie ma prawa podnosić ręki na człowieka, który w pewien sposób go uratował. Z resztą tu masz rację wszyscy trzej nieroby i lenie patentowane, a tego nie szanuję, bo ja do pracy chodzę. Mimo