Wpis z mikrobloga

Zgodnie z zapowiedziami publikuję 14 screenów z dzisiejszej rozmowy z hipergamiczną bestią p0lką patrycją, choć p0lka to w tym wypadku mało powiedziane, bo przeszła dziś samą siebie, chociażby rzucając mi tekstem w stylu ''liczy się charakter, a nie wygląd''
Dla niezorientowanych w temacie:
O co chodzi z p0lką patrycją: https://www.wykop.pl/wpis/38876781/na-liczniku-1096-dni-stulejlista-brzmi-czas-na-obi/
A czemu akurat dzisiaj: https://www.wykop.pl/wpis/39458625/niewatpliwie-jednym-z-najtrudniejszych-okresow-w-t/
Oto spis najciekawszych czy tam najbardziej żenujących wypowiedzi tej bestii. Żeby było przejrzyście zbiorę to w punktach
1. Napisanie przeze mnie wiersza, którym wyznałem jej swe uczucia uznała za ''#!$%@? mi''
2. Stwierdziła, że jak ojciec znęca się nade mną i mamą, to mam sobie tak po prostu pójść na policję.
3. Uznała, że ja sam sobie wymyśliłem, że jestem przegrywem, zabrzmiało to jakbym sobie tak to zmyślił dla zabawy, nie mając sobie nic do zarzucenia.
4. Mi kazała mówić co ona ma mi teraz powiedzieć, bo ona nie wie.
5. ''LUDZIE NIE PATRZĄ NA WYGLĄD, BARDZIEJ LICZY SIĘ CHARAKTER'' ~hipergamiczna bestia #p0lka patrycja 2019! Jeszcze zabrakło tylko żeby powiedziała, że nie jest taka jak inne!
6. Jak jej powiedziałem o tym, że wiem że chodziła z chadem pawełkiem-180 (oczywiście bez podawania imienia) to interesowało ją tylko to, żeby się dowiedzieć. Po tym jak naciskała na to i nazwałem ją egoistką którą jest OBRAZIŁA SIĘ. ALE PRZECIEŻ TO BYŁO 3 LATA TEMU A ONA SIĘ ZMIENIŁA!!! No widać jak bardzo właśnie.
Na koniec zostałem zablokowany, więc odpowiedziałem tym samym i też ją zablokowałem, przecież nie będę gorszy - w przeciwieństwie do niej ja nie niszczę innych ludzi. Pod postem dołączam pozostałe screeny
#przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow #stulejacontent #tfwnogf #rozwojosobistyznormikami #depresja
k.....y - Zgodnie z zapowiedziami publikuję 14 screenów z dzisiejszej rozmowy z hiper...

źródło: comment_dB44BQ2jmpN38KN3m7DK3rP6uEq2NntW.jpg

Pobierz
  • 196