Wpis z mikrobloga

Każdy obraża to dziecko tej blondyny. A wiecie co jest najlepsze?
Ze większość tych ludzi w szkole była gnojona, wyzywana i pokazywana palcem. Zostali przegrywami i wysrywają swoje żale na Mirko a ich twarz nie przekracza średniej.
Wyzywają DZIECKO które im nie odpyskuje, więc czują się wygrani w tej walce.
Brawo, gratulacje wam, za to, że za kilka/kilkanascie lat zniszczycie temu dziecku życie w szkole, bo każdy je będzie w stanie rozpoznać po matce.
Moderatorzy powinni się zajać już tym dawno.

#przemyslenia
  • 123
@Nooiiizy: Zobaczyli brzydkie dziecko i zaczęli śmiechać. Oto cała zagadka. Teraz będą się śmiać z was, czyli ludzi doszukujących się przyczyn, drugiego dna i podłoża psychologicznego tam, gdzie go po prostu nie ma. Oczywiście przy tym szkodzicie dziecku dalej, bo robicie aferę z czegoś, co po kilku dniach normalnie by się znudziło, ale skoro jest kwik to trwa dalej.
@Koloses po kilku dniach? Chyba nie jesteś na bieżąco. Babka zyskała sławę po tym jak opublikowała film ze swoim facetem który był ciemny, a potem film "jak to jest wychowywać dziecko jako samotna matka" czy coś.
Jakąś część Mirków zaczęła kręcić z tego "bekę" gorące były zawalone kilka dni, potem i tak ktoś dodawał pojedynczo. Potem zdjęcie jej z dzieckiem, znów się obudzili i zaczęli się śmiać z wyglądu dziecka. Ucichło poczym
@zolwixx a wiesz co jest śmieszne? ci brzydcy jak mieli gadane to prowadzili tą klasę za rękę i każdy ich lubił. Przynajmniej za moich czasów szkolnych. Oczywiście że te najpiękniejsze dziewczyny były na podium, ale faceci z którymi się trzymały do pięknych nie nalezeli. Niscy,pryszczaci. Ale umieli mówić i podobno dobrze spędzalo się czas w ich towarzystwie. Jak umiesz się wbic w towarzystwo to już coś osiągnąłeś w tej szkole.
Ucichło poczym jak ta matka myślała że to już koniec oni znowu się odpalili bo dodała w filmie i tym dziecku jego twarz.


@Nooiiizy: Ona dokładnie wiedziała, co się wydarzy. Myślisz, że jest na tyle głupiutka, że nie wie, że to latało zarówno po 4chanie jak i po naszym rodzimym internecie? Otóż wie doskonale i wykorzystuje dzieciaka dla atencji i kręcenia afery. Większość jej filmików związanych z tym dzieciakiem ma kilkakrotnie
@Koloses powiem ci tyle. Ja udzieliłam się chyba tylko raz pod takim memem z tym z dzieckiem. Resztę po prostu zgłaszam i mam w dupie.
A ta twoja teoria o tym że matka robi to dla atencji jest z dupy.
Jakby to robiła dla atencji to mordę jej dzieciaka bys widział w każdym filmie, nie usuwalaby filmów, bo przy usunięciu wyświetlenia się cofają, usuwają, nie zarabia też na tych filmach z dzieckiem.
Myślisz, że jest na tyle głupiutka, że nie wie, że to latało zarówno po 4chanie jak i po naszym rodzimym internecie?

@Koloses:

Wejdź na jej kanał i znajdź chociaż jeden film gdzie jest pokazane to dziecko. Nie ma.

@Nooiiizy:

no, teraz dajcie sobie buzi, bo wychodzi na to, ze była głupiutka, już nie jest. można się rozejść.
@Nooiiizy: zupełnie przypadkowo najpopularniejsze filmy są o ciąży, wyprawce dla dziecka itd. Buduje sobie bazę widzów na takich jak Ty, którzy jej współczują, ale oczywiście tego nie widzisz i nie zobaczysz. Nie rozumiesz też jak działa wyśmiewanie się z kogoś w internecie. Im więcej takich broniących postów się będzie pojawiać, tym więcej będą szkalować, śmiać się i robić memy dla waszego bólu dupy. Oni mają to dziecko i Twoje zdanie w
@Koloses "zupełnie przypadkowo najpopularniejsze filmy są o ciąży,wyprawce dla dziecka itd"
Ty nadal nie rozumiesz, że te najpopularniejsze filmy zostały usunięte? I nikt nie ogląda jej żeby jej współczuć. Nie mam dziecka więc mam gdzieś filmy co jej dziecko żre, gdzie śpi czy jak jej ciąża trwała. Nie widziałam ani jednego filmu tej babki, nawet nie załapałam się na te z których się śmiejemy.
Nikt nie robi mi bólu dupy, jak pisałam
Nikt nie robi mi bólu dupy, jak pisałam wcześniej takie osoby od razu zostają zgłoszone.


@Nooiiizy: a to już się nazywa wyparcie. Nazywaj to jak chcesz, ale swoim wpisem dajesz im pożywkę do kręcenia beki, bo wyraźnie widać, że Cię to rusza. To, że filmy zostały usunięte nie ma znaczenia, bo efekt docelowy już został osiągnięty.
@Koloses efekt? To na #!$%@? byłyby jej wyświetlenia które po chwili znikną. I tak się nie dogadamy więc ta rozmowa i tak nie ma sensu, to co chciałeś przekazać to się dowiedziałam i się z tym niezgadzam, to co napisałam to się dowiedziałeś i też się z tym nie zgadzasz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Nooiiizy: robisz dokładnie to co było z braćmi #!$%@?. Niszowe memy które były w necie od miesięcy potem trochę bardziej popularne, bracia zaczęli kręcić inbe i memów było 1000x tyle. Tu jest to samo już chyba z rok latają rzadko te memy nagle ktoś zaczął buldupić i codziennie jest po kilka. Więc reagując na to sama to nakręcasz
@Nooiiizy popieram w pełni. Tak jakby dziecko było winne że matka puściła się z czarnym. #!$%@? tam, róbmy krzywdę niewiniątku, tak jest najfajniej. Ubaw po pachy.
Najsmutniejsze jest to ile plusów zbierają te memy.
@Nooiiizy: Dokładnie, mirki przyklaskują kolesiowi który mści się na ziomku który go gnoił w szkole, a sami robią dokładnie to samo. Żałosne, w pełni popieram co napisałaś.
A tak na marginesie, od jakiegoś czasu na mirko jest taki syf, każdego się gnoi i tylko przegrywy tworzą swoje kółeczko wzajemnej adoracji ¯\_(ツ)_/¯
@mus_tang cóż, też byłam ofiarą w podstawówce i gimnazjum, wytykana palcami nawet przez nauczycieli nie miałam znajomych i tylko grałam w gry. I co? I mimo przykrego dzieciństwa nie najeżdżam na ludzi którzy mi nawet nie są w stanie odpyskowac. To że ktoś miał źle za dzieciaka nie znaczy że może robić samosąd.
Teoretycznie rozumiem o co Ci chodzi, sama nie popieram śmiania się z tego dziecka ale z drugiej strony mało kto pamięta z kogo się śmiało z 5 lat temu. Za pół roku wszystko ucichnie a zanim dziecko osiągnie wiek szkoły, nikt o tym nie będzie pamiętał
@Nooiiizy dlatego nie powinno sie udostepniac swoich zdjec jesli sie jest memicznym. Ona glupia nie wiedziala, ze internet nie ma litosci to niech cierpi, jakos mi jej nie zal. Dziecka tez, chociaz to nie jego wina, ze ma ulomna matke