Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Witam!
Dzisiaj otrzymałem ofertę pracy w sklepie zoologicznym "Kakadu" w Kielcach. Jutro mam mieć rozmowę kwalifikacyjną. Wszystko fajnie brzmi z ust pracodawcy który do mnie dzwonił ale kolega wysłał mi opinie na internecie. No i tutaj zaczyna się robić nieciekawie XD Praktycznie wszystkie opinie na stronie są negatywne. I to bardzo negatywne!
Mam pytanie. Jest tutaj może ktoś kto pracował/pracuje w Kakadu? Niekoniecznie w punkcie w Kielcach. Jeśli tak to proszę o opinię.

#praca #zoologia #zwierzeta #zwierzaczki #kielce #sklepzoologiczny
  • 8
Dzisiaj otrzymałem ofertę pracy w sklepie zoologicznym "Kakadu" w Kielcach. Jutro mam mieć rozmowę kwalifikacyjną. Wszystko fajnie brzmi z ust pracodawcy który do mnie dzwonił ale kolega wysłał mi opinie na internecie. No i tutaj zaczyna się robić nieciekawie XD Praktycznie wszystkie opinie na stronie są negatywne. I to bardzo negatywne!

Mam pytanie. Jest tutaj może ktoś kto pracował/pracuje w Kakadu? Niekoniecznie w punkcie w Kielcach. Jeśli tak to proszę o opinię.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SIX_PATHS_OF_PAIN: Nie wiem bo nie byłem nawet na tej rozmowie. Miałem iść ale dowiedziałem się że kolega tam pracował. Jak mi opowiadał to okazało się że w większości te opinie są prawdziwe. Stwierdziłem że szkoda mojego czasu i nerwów.
Ale według opinii dostajesz grosze i obietnice podwyżki. No i na obietnicach się kończy.