Wpis z mikrobloga

Siema, kończy mi się umowa w Playu i szukam dobrej oferty na abonament bez telefonu, gdzie mam nielimitowane rozmowy i smsy i internet minimum 10GB. W Playu za przedłużenie proponują mi 50zł/msc co jest trochę nieporozumieniem bo jestem z nimi już 7 lat. Macie coś do polecenia?

#telefony #play
  • 17
@290988: w sumie to nigdy nie brałem pod uwagę oferty na kartę, bo od zawsze miałem abo. A co byś polecił na kartę? Bo w sumie nie dzwonię dużo, a smsów to już nie piszę prawie wcale to może miałoby to sens.
@laza: Kurde, spoko opcja, w sumie większość transferu i tak mi schodzi na YT/Netflix więc za 3 dyszki bym miał wszystko czego szukam. Orientujesz się jak u nich z zasięgiem?
@Ko5aK: Wyłącznie Orange Free na Kartę. Przy doładowaniu za 30zl dostajesz 15GB na miesiąc, kupujesz pakiet za 25zl i dostajesz nielimitowane rozmowy i smsy i kolejne 15GB netu. Zostaje Ci 5zl na koncie. No i najlepsze - gigabajty się kumulują więc ja sobie na wyjazdach używam telefonu jako routera, youtube 4k czy nawet pobieranie gier ze streama się zdarza. Polecam, nie ma lepszej oferty.

Pobierz piker - @Ko5aK: Wyłącznie Orange Free na Kartę. Przy doładowaniu za 30zl dostajesz 15...
źródło: comment_mMJULiK1DgIs9EmQvtvCwb1MygA9v4rD.jpg
@Ko5aK zwroc uwage czy masz mms nielimitowane. Ja od x lat korzystam z Play na karte, 25zl i mam 10gb neta rozmowy sms bez limitu ale brak MMS, co jednak czasem mi sie przydaje. Gdyby nie to ze jestem leniwy to przenioslbym na abonament za jakies 29zl i mial te mms, ale mi sie nie chce xd
@piker wlasnie jestem w szpitalu i kupilem sobie starter z orange bo dostalem 50gb neta w ramach tego. Zastanawiam sie czy nie przeniesc prepaida do nich, ale zmartwilo mnie to, ze nowy nr a juz z 10telefonów dostalem o jakies gownobadania, pokazy itp..
@piker wlasnie jestem w szpitalu i kupilem sobie starter z orange bo dostalem 50gb neta w ramach tego. Zastanawiam sie czy nie przeniesc prepaida do nich, ale zmartwilo mnie to, ze nowy nr a juz z 10telefonów dostalem o jakies gownobadania, pokazy itp..


@Insane_Mike: Nie ma już chyba "wolnych" numerów. Praktycznie każdy teraz pochodzi z odzysku. Lepiej przenieść swój posiadany numer.