Wpis z mikrobloga

#chwalesie Dzisiaj do mnie ma przyjść paczka z 60-cioma kasetami VHS które zakupiłem dosłownie w cenie 0.50 zł/sztuka. Mam nadzieje na jakieś ciekawe programy TV z lat 90-tych ( niektóre praktycznie niedostępne w dzisiejszych czasach). Może nawet #mk997 . Zrobiłem też sobie podręczne stanowisko do zgrywania VHS (telewizor, magnetowid i nagrywarka DVD z dyskiem twardym). I jak coś będzie ciekawego to będzie to zdigitalizowane. Może nawet zrobię tak typu #60kasetvhschallenge #magnetowid #video #vhs
ps. Co zrobić z kasetami VHS jak już będą niepotrzebne ?
  • 24
  • Odpowiedz
@kepak: A może w tej kolekcji kaset znajdzie się jakie 997?Byłoby super.Kurcze kiedyś to sam osobiście nagrywałem 997 odcinek za odcinkiem ale to było w mym przypadku ot tak.997 oglądałem od jesieni 1990 roku-czyli od szóstej klasy podstawówki.Miałem tylko kilka kaset wideo; a na 997 przeznaczone specjalne miejsce na jednej.Wtedy był magazyn co miesiąc.Dla chłopaków z klasy dzień emisji 997 to było największe święto miesiąca.Z początku w domu za bardzo nie
  • Odpowiedz
@kretik112: @maxciekpl: @sedes_85: @Psajkoman: @Niebadzlosiem: @dzieju41: @natkurka:

Miałem po przejrzeniu jedną kasetę z nieznaną treścią. Obejrzałem co na jest i poniżej rozwiązanie tej zagadki. Z tego na wrzucenie nadaje się tylko ten magazyn piłkarski ( co właśnie robię). Niestety ktoś był takim no lifem, że nawet w najgłupszych tasiemcach wycinał reklamy. Magazyn piłkarski wrzucę w następnym wpisie (jak mam kogoś zawołać to proszę o plusa).
kepak - @kretik112: @maxciekpl: @sedes_85: @Psajkoman: @Niebadzlosiem: @dzieju41: @na...

źródło: comment_V6x1czBxhRjPPa57NcNq6gRgSi1ufC4Q.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz