Wpis z mikrobloga

Kontynuacja mojego wpisu https://www.wykop.pl/wpis/39588551/chwalesie-dzisiaj-do-mnie-ma-przyjsc-paczka-z-60-c/139380953/#comment-139380953
Przyszły do mnie kasety i tak:
Zdjęcia znajdują się tutaj: https://imgur.com/a/MCt0gNb
1. 44 kasety zawierają jakiś nudny film przyrodniczy wydany przez RDLP w Olsztynie (Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych). Co biorąc pod uwagę ,że wyglądają jak nowe i kupiłem ten zestaw od firmy zajmującej się recyklingiem wskazuje na niezłe marnotrawienie środków publicznych. Wrzucam zdjęcie tych kaset i dwie początkowe Stopklatki filmu.
Te kasety mają ok 38 minut taśmy więc może chcę ktoś odkupić? Na jakiś youtubowy film w ekskluzywnym wydaniu byłoby w sam raz

2. 15 Kaset z filmami które były chyba kolekcją kogoś ( na górze każdej kasety jest identyczne imię, nazwisko i Olsztyński adres). Kilka osób pewnie by się skusiło, ale dla mnie te filmy są zbyt popularne ( w zasadzie to też chętnie sprzedam).

3. Jedna kaseta która może zawierać coś z mojej perspektywy ciekawego. Rozpoczyna się jakimś reportażem sportowym ze starym logiem TVP2, gdzieś tam dalej jest coś z RTL7. Będę musiał jej lepiej przyjrzeć.

Powiedziałbym słabizna ale zobaczymy. Jak przejrzałem filmy z punktu 2 to raczej nie są one z reklamami itp. 13 posterunek jest z Canal +

#60kasetvhschallenge #magnetowid #video #vhs
  • 9
@Psajkoman: Mogę teraz wydać Kung Fury na VHS. Naklejki wydrukowałoby się na drukarce igłowej, i największy problem to to w jaki sposób zrobić papierowe etui na kasety.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kepak: bardzo prosto byłoby zrobić takie opakowania (chodzi mi o papierowe, nie te plastikowe), normalnie robisz wzór do złożenia, znajdujesz papier najbardziej podobny do tamtych opakowań i drukujesz wszystko co Ci się zamarzy. Następnie skladasz i voila pudełka gotowe
@kepak Hej, masz może grabber i mógłbyś zgrać kawałek tego filmu przyrodniczego? Robię film na youtuba o montażu filmów i efektach specjalnych za czasów VHS i poszukuję amatorsko zrobionych filmów.