Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki.
Chciałbym zabrać w okresie wakacyjnym rodzinę na małą objazdówkę po zabytkach Polski.
Jak to ugryźć by noclegi kosztowały jak najmniej? Kosztów Paliwa nie obniżę ale może chociaż na tym mi się uda trochę szarpnąć.
#booking #noclegi
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@paypalowiec: airbnb Mirku + bonus za założenie konta: 158 zł zniżki za zamówienie powyżej 298 zł. Info poszło na priw ( ͜͡ʖ ͡€)
@paypalowiec: Airbnb? Na 1 nocleg masz -150 pln. Z Booking jest jednorazowa zniżka 50 PLN. Jakbyś potrzebował to daj znać. Sam robiłem taki trip pociągami/zbiorkomem. W sumie, nie wyszło jakoś mega drogo - obskoczyłem wszystkie "atrakcje" zamykając się razem w jakimś 2-3k?

Najlepiej ugryźć to blogiem czy dogadaniem się z jakimś portalem i np. opisywaniem/fotografowaniem atrakcji - możesz to nawet robić na Wykopie i ktoś zapewne skusi się na Twój reflink
@postacie: z pociągami nie głupi myk ale musiałbym ogarnąć bazę noclegową blisko stacji bo ciągnięcie się z 10 i 6 latkiem z bagażami to niezbyt trafiony pomysł.
a airndb już sprawdzam bo wydaje się faktycznie taniej.
musiałbym ogarnąć bazę noclegową


@paypalowiec: bez problemu. Z reguły możesz też siedzieć w mieście do późna, bo nawet przy wczesnym wymeldowaniu na stacjach są często szafki. Airbnb wysiada tylko przy mniejszych miastach, ale za to w "nietypowych" lokalizacjach sprawdza się lepiej niż booking - roztocze dajmy na to.