Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Skończyłem oglądać #dragonballgt #dragonball

Nie podoba mi się do jak dużego gówna sprowadzono postaci Vegety i Super Sayianów, którzy robili za baterie Goku ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Saga z Bebi najbardziej mi się podobala, ciekawa postać i jej podwaliny przygotowywane przez kilka odcinków i różnych bohaterów.

Saga Super C17 jako filler (XD) do smoków nawet spoko, ale Saga Smoków i ostatni Zly #!$%@? + perypetie wokół niego słabe. Może inaczej bym to odbierał ogladajac pierwszy raz GT za gowniaka a nie mając prawie 3 dyszki na karku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ps. Co to za z dupy pomysł aby Vegeta osiągnął S4 za pomocą jakichś promieni? To już naciąganie dupy Goku bylo bardziej wiarygodne XD

Miła odskocznia, generalnie przyjemna seria
Pobierz daray89 - Skończyłem oglądać #dragonballgt #dragonball

Nie podoba mi się do jak duże...
źródło: comment_od1FqN868ex8RkyVLi8P3CLm4uLRKcHc.jpg
  • 13
@daray89: od "oryginalnej" emisji na rtl7 nie widziałem (widziałem 2 razy po jakoś tak całe 2 razy zdarzyli całość puścić) i pamietam negatywne odczucia - tj. jakoś tak niechciało się tego oglądać, końcówka to wogole jakaś taka rozemłana mało logiczna była (były jakieś motywy strasznie przytłaczające - zniechęcające do oglądania) tak to pamiętam
@daray89: Gdzie Vegeta osiągnął SSJ4 za pomocą promieni niby? Przecież to Goku potrzebował pomocy Pan, a Vegeta samodzielnie się przemienił. Nie ma i nie było żadnej maszyny zmieniającej postacie w SSJ4.

Co do sagi smoków to była świetna, ale główny wróg sam w sobie był mało ciekawy. Wypadał nieznacznie lepiej od Jirena czy Broliego w jakiejkolwiek wersji. Poprzednie smoki były lepsze moim zdaniem.
@daray89: Osiągnięcie Oozaru jest dla ciebie równoznaczne z osiągnięciem SSJ4?
Użycie maszyny to takie samo oszustwo jak stworzenie sztucznego księżyca w pierwszej walce z Goku.
Nie ma to nic wspólnego z samą transformacją w SSJ4 bo to osiągnął bez niczyjej pomocy, a ogon jakoś odzyskać musiał. Innej opcji nie było, a sytuacja była desperacka. Równie dobrze można krytykować każdą fuzję, na którą zgodził się Vegeta bo nie było innego wyjścia.
@daray89: Nic nie nacisnąłeś, tylko przytoczyłeś wadę, która nie istnieje lub istnieje od debiutu Vegety, sam już wybierz która opcja bardziej ci odpowiada. I jeśli po rozsądnej argumentacji uciekasz od tematu to nie bardzo rozumiem po co w ogóle zaczynać dyskusję :>
ormacją w SSJ4 bo to osiągnął bez nic


@ladykagami: vegeta nie oszukiwał to goku używał z pomocy kaiookena i przyjaciół, Vegeta musiał jakoś sobie poradzisz z goku w kaiokene i gang składem to zmienił się Oozaru.