Wpis z mikrobloga

@Slucham_psa_jak_gra_: okej, każdy ma swoje upodobania i to rozumiem. Ten system jest taktyczny, ale ja takie lubię. Są lepsze mechaniki do fabularnej, żywiołowej zabawy.
Chodzi mi o to, że prowadziłem sesje w Neuro zarówno dla początkujących jak i doświadczonych graczy i wiem, że mechanika to tylko narzędzie. Można jej używać w taki sposób, że jest nudno. Podział na segmenty wcale nie jest taki zły, jeśli gracze go rozumieją to wszystko idzie
@hewelius: Może jesteś świetnym MG i chwała Ci za to, ja niestety sporo czasu spędziłem próbując zrozumieć korygowanie ognia ciągłego i chowanie się w walce, by zmienić pozycję.
A jak już mi się udało to moja postać padła w pierwszej walce w pierwszej rundzie, bo broń eksplodowała mi w rękach.
@jbp1: Savage worlds , dungeons and dragons 5 edycja. jak fantasy post apo to Earthdawn ::). Generalnie Savage wrolds są najlepsze bo to uniwersalny silnik. Trwa jeszcze zbiórka na nową edycję
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@j1mmy: wydanie na swiatowym poziomie. Z grywalnoscia powinno byc ok, na pewno lepsze to mechanicznie niz Nerka.