Wpis z mikrobloga

@angor86: dla mnie to jest bardzo, bardzo smutne. Ale dzisiejsze dzieci tego nie rozumieją. Nie doświadczyli czasów, kiedy po chleb trzeba było ustawiać się w kolejce, nie doświadczyli, jak to jest być głodnym, jak to jest nie mieć pieniędzy.
Myślą, że każdy zarabia 15k na miesiąc, dla nich to beka. Lodówka magicznie się zapełnia, kieszonkowe wpływają na konto.
A mnie się przykro patrzy na zachowanie młodzieży.
  • Odpowiedz
@angor86: To jest portal biznesmenów zarabiających minimum 15k co miesiąc ale jak ktoś da jakieś stare zdezelowane "coś" i doda tag rozdajo to nagle wśród tysięcy plusów odnajdujesz te dobrze zarabiające osoby które nawet za śmieszne gadżety typu smycz, breloczek czy długopis daliby dupy xD
  • Odpowiedz
@angor86 wykop to głównie skrajna patola żyjąca w piwnicach, zobaczyli że jakaś kobieta zbiera jedzenie więc się z niej nabijają bo jedzenie przecież przynosi mama gdy synek akurat ja przerwę w lajkowaniu smiesznych obrazków
  • Odpowiedz
Nie doświadczyli czasów, kiedy po chleb trzeba było ustawiać się w kolejce, nie doświadczyli, jak to jest być głodnym, jak to jest nie mieć pieniędzy.

Myślą, że każdy zarabia 15k na miesiąc, dla nich to beka. Lodówka magicznie się zapełnia, kieszonkowe wpływają na konto.

A mnie się przykro patrzy na zachowanie młodzieży.


@KRISSVector: Nie dorabiaj do tego ideologii i nie wymyślaj przyczyn. Znam ludzi w różnym wieku, którzy są niezwykle skąpi
  • Odpowiedz
@angor86: nie żebym kogoś bronił, ale to wywalenie jablek na ulicę, to jest wołanie rolników o pomoc w walce z cenami w słupach. Bo chyba mi nie powiesz, że ciebie by nie brała #!$%@? gdyby na skupie płacili ci 10, czy 15 groszy za kilo jabłek, a w sklepie widziałbyś te same jabłka tylko że 20 razy droższe. A tagowanie tagami typu #bekazpodludzi trzeba zostawić bez komentarza, bo ci, którzy śmieją
  • Odpowiedz
  • 0
Sam bym zbierał, ale ja nie jestem #!$%@? jak większość mirków i nie lubię marnowania jedzenia i dbam o środowisko na tyle ile mogę. ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz