Wpis z mikrobloga

Wstajesz rano, widzisz news o tym jak jakiś psychol wymordował 30 niewinnych osób. Patrzysz w komentarze na Wykopie a tam plusowane są komentarze wykazujące zrozumienie, bo przecież ktoś inny zabił niewinnych w Europie, więc teraz można mordować innych niewinnych bo są tej samej religii co poprzedni zamachowiec. Jak widzę takie zezwierzęcenie prawej strony Wykopu to zastanawiam się, czy nie obudziłem się przypadkiem w '33...

#terroryzm #zamach #neuropa #4konserwy
  • 100
@Herubin
Jesli chodzi ci o wpis na głównej, to przedstawia on ROZUMIENIE, w sensie przyczynowo skutkowym, co doprowadziło do tej tragedii a nie ZROZUMIENIE w sensie usprawiedliwienia i pochwalania tej zbrodni.
No ale trzeba chcieć przeczytać to co ktoś napisał a nie to co chce sie przeczytać.
@goparys: Chodzi mi o masę plusowanych komentarzy i wpisów gdzie ludzie się perfidnie cieszą z mordowania. Masz nawet screeny niektórych z nich u góry.

Tamten wpis o którym mi mówisz zresztą przypomina mi próby usprawiedliwiania zamachowców z bliskiego wschodu zrzucając winę na naloty USA.
@joyko: Nic nie odszczekam bo pieprzysz bzdury i zresztą to sam pokazałeś. Beznadziejna polityka integracyjna, czy jej brak w wielu przypadkach przyczynia się do zamachów i jej próba poprawienia jest sposobem przeciwdziałania im w przyszłości. Wypowiedź o potrzebie jej poprawy w żaden sposób nie usprawiedliwia zamachowca ani nie zrzuca winy na ofiary. To jakby mówić, że teraz krytykowanie służb, które nie przeciwdziałały zamachowi miało usprawiedliwiać jego działania.
@Herubin: Jeśli chodzi Ci o ten sam wpis o którym myślę, to moim zdaniem nie było to tłumaczenie tych zwyrodnialców tylko zwrócenie uwagi na to, że zrobił to nie bez powodu i to nie będzie ostatnie takie wydarzenie jeśli nic się nie zmieni.
@Herubin: Jeśli chodzi Ci o ten sam wpis o którym myślę, to moim zdaniem nie było to tłumaczenie tych zwyrodnialców tylko zwrócenie uwagi na to, że zrobił to nie bez powodu i to nie będzie ostatnie takie wydarzenie jeśli nic się nie zmieni.
@Herubin:

Chodzi mi o masę plusowanych komentarzy i wpisów gdzie ludzie się perfidnie cieszą z mordowania. Masz nawet screeny niektórych z nich u góry.


Trzeba mieć specyficzną hierarchię wartości skoro plusy na jakimś śmiesznym portalu są ważniejsze od rzeczywistych różnic w przemocy między chrześcijanami a islamem.
Nie widziałem żadnego komentarza który w sposób bezpośredni pochwalał czyn i miał więcej plusów niż minusów.
A nawet jeśli to biorąc pod uwagę fakt dzieciaków
@tell_me_more na telefonie w pracy ciężki znaleźć. Nie pamiętasz słów prominentów na zachodzie, mówiących o niewystarczających środkach przeznaczanych na integrację? Bo ja pamiętam.


@joyko: nie pamiętam, i podejrzewam, że ty pamiętasz je w zniekształcony sposób. Dlatego chciałbym linka, żeby móc się odnieść.
@Herubin: to sobie popatrz na zezwierzęcenie imbecyli w Polsce co są za po-pisem nowoczeną sld obywatelami rp kod razem teraz itp. I co ci ludzie odwalają w imię ich partii jednej czy drugiej. Podzial podział podział który doprowadza do szeroko pojętej nienawiści, a w konsekwencji do coraz śmielszych akcji typu kładzenie sie pod sejmem, typu morderstwo adamowicza, typu koczowanie przy tvp i tamowanie ruchu czy chociażby nazywanie marszu niepodległości marszem faszystów
@tell_me_more: Bo są dokładnie po przeciwnej stronie ;) Nie wiem czego tu nie rozumieć. Różnica to fakt, że do tej pory nie robili tego co ekstremiści. By być fair powinno się powiedzieć, że to człowiek chory psychicznie i nie był to atak na tle religijnym czy innym ideologicznym.
@tell_me_more: jak to się mówi „Jedna jaskółka wiosny nie czyni” ;) Oczywiście żeby nie było, zachowanie tego tupu z każdej ze stron jest niedopuszczalne i powinno być surowo karane.
ale moderacja nie ma zamiaru nic z tym zrobić. Tych ludzi powinni pohamować na rok/dwa lata, żeby odechciało im się odwiedzać wykop. Oni nic nie wnoszą do społeczności, a tylko robią zła markę wykopowi, ale może to ja się nie znam na marketingu


@ZaplutyKarzelReakcji: Kurde ja nie chcę ich bronić w żaden sposób, ale mam mieszane odczucia co do tego.

Sam fakt, że nie dasz takim ludziom miejsca do głoszenia swoich
@Herubin w zupełności się z Tobą zgadzam, z jednym zastrzeżeniem. To nie jest zezwierzecenie prawej strony, to jest zwyczajna głupota, brak poszanowania elementarnych zasad i praw, kompletne wyzucie z jakichkolwiek ludzkich odruchów, które występuje bez względu na stronę. Tym razem podoba się to prawakom, jak muslin wjedzie do seminarium, podobać się będzie lewakom - nie ma znaczenia strona, to po prostu mentalne bydło.
@Herubin:

Obejrzałem filmik z dźwiękiem i bez. Jedyne co mnie zastanowiło to to że ani mnie to grzeje ani ziębi, ot ekstremista eliminuje swoich wyimaginowanych wrogów w odwecie na innych ekstremistach mordujących swoich wyimaginowanych wrogów odpowiedzialnych za ich porażki. Takie czasy Tu ekstremista strzela do ludzi, tam ekstremista ucina maczetą głowę, a w Polsce ekstremista sztyletuje "osobę odpowiedzialną za jego porażki" na scenie w trakcie akcji charytatywnej.

Spływa to po mnie
@Herubin skoro nadają się na prokuratora to mam nadzieję, że porobiles screeny i wysłałeś gdzie trzeba? Czy to raczej to słynne "niech ktoś coś"...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mbwwr: Najgorsze, że to jest samonakręcająca się karuzela #!$%@?. Tu koleś morduje niewinnych muzułmanów, potem jakieś psychole po drugiej stronie w ramach "zemsty" zamordują niewinnych europejczyków.

@Herubin: żeby tylko można było przewidzieć taki obrót spraw...
@Marek1991: nie, jak dla mnie powinni sobie założyć wspólne państwo w którym nie będą mieli gejów/feministek/lewactwa/praw człowieka/liberalnych mediów/żydów.

Przecież to dla obu tych grup ideał, czemu jeszcze nikt na to nie wpadł :)
@Herubin: wiesz co myślę, że ludzie tutaj nie popierają takiego rozwiązania sytuacji tylko działają bardziej matematycznie niż Ty. Matematycznie udowodnione jest to, że jeżeli ktoś wobec Ciebie postępuje nie fer Ty powinieneś obrać taką samą taktykę - jeżeli pozwolisz sobie na takie złe traktowanie to przegrałeś. Udowodnione jest też to, żę jeżeli ktoś postępuje wobec Ciebie fer to Ty tak samo najkorzystniej będzie dla Ciebie jeżeli tak samo będziesz postępować fer.
@ZaplutyKarzelReakcji: e tam, zbanujesz ich tu to się przeniosą gdzie indziej. Mało to stron zrzeszających jakieś skrajne ruchy? Pierwszy z brzegu stormfront.org. Potężne community, patrzcie jaki ma rekord ilości zalogowanych użytkowników


The most guests online over 24 hours was 189,334, 12-07-2011 at 09:50 AM
@Herubin: Zgoda. Chociaż zauważ, że w 1933 takich ludzi tworzył kryzys gospodarczy oraz frustracje wywołane przegraną w I wojnie światowej (w Niemczech). Za to obecne grupy #!$%@?ńców są, w pierwszej kolejności, zasilani sfrustrowanymi mężczyznami, których paliwem napędowym jest stulejarstwo. Czy to będzie wysadzający się w powietrze Ahmed, któremu nie dane było zobaczyć nawet kobiecej łydki, czy prawak strzelający do "muslimów" lub lewaków - łączy ich jedno: brak kobiety albo akceptacji swojej
@Herubin: ciężki temat z banowaniem takich osobników, 4chan banował skrajne przypadki więc w konsekwencji powstał 8chan gdzie standardy są o wiele niższe. Stamtąd też wywodzi się zamachowiec, blokowanie i wykluczanie takich osób prowadzi do radykalizacji więc należy to robić bardzo ostrożnie.
@Herubin: Twoje #!$%@? z kolei wynika z tego, ze zamiast probowac zrozumiec, co kierowalo tym czlowiekiem, to zakladasz klapki na oczy i nazywasz go "psycholem". Takie ignorowanie sprawy nie pomoze w prewencji ewentualnych nastepnych zamachow.
@tell_me_more: wy lewaki macie dokładnie tak samo, pod przykrywką postępowych, kochających odmienność nienawidzicie innych ludzi, a przede wszystkim siebie i plujecie jadem w każdą stronę.