Wpis z mikrobloga

Gdzie wykupić Eleven do oglądania przez internet? Eleven, Ipla, Player czy WP Pilot? Gdzie jest najmniejsze opoźnienie? Słyszałem, że na WP Pilot. Z kolei na Eleven i Playerze chyba można przewijać 24h do tyłu? Studiuje zaocznie w weekendy to to jednak byłoby przydatne. #f1 #kubica
  • 11
  • Odpowiedz
@TwojStaryToKorniszon: mi Ipla podpadła na Euro 2016 a potem utwierdziła na paru Ksw i jedym miesiącu eleven jaki od nich kupiłem. W szczycie użytkowania potrafiła lagować a obsługa techniczna tylko waliła smuty o słabym internecie. Eleven bezpośrednio jest ok ale brak apki na telewizorze jest dla mnie wadą. Polecam player bo jest mniej popularny i jest mniejsze ryzyko lagów.
  • Odpowiedz
@segbas: WP.pilot działa ok na PC i ich apce na androidzie, ale max pseudo HD. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chyba lepsze to niż zacinające się F1 tv. Przy płatności blikiem wszystko zajęło mi wczoraj 3 minuty i od razu masz dostęp. Jeszcze nie wiem jak będzie z opóźnieniem.
PS. Wczoraj zadałem takie samo pytanie i prawie mnie janusze tagu zjadły, bo odpowiedź padła 50 razy XD Powodzenia
  • Odpowiedz