Wpis z mikrobloga

Podsumowanie ankiet #ankietyf1 - tag do obserwowania/ czarnolistowania, serdecznie zapraszam
Klasyfikacja generalna kierowców i konstruktorów w sezonie 2019 - głosowania Mirków
W tej ankiecie nie będzie długiego pisania, zamieszczam jedynie estetycznie wyglądającą tabelę, jak mirki głosowały w sprawie wyglądu klasyfikacji w sezonie 2019, dlatego bez zbędnego komentarza przedstawiam na zdjęciu wszystkie wyniki.

Prowadziłem dwie ankiety jednocześnie , pytałem o miejsca w klasyfikacji kierowców i konstruktorów.
Co się tyczy kierowców - pytałem kolejno , kto uzyska 20, 19 , 18 miejsce itd. Ten kierowca kto otrzymał najwięcej głosów zajmował dane miejsce i odpadał z dalszego głosowania
Tak samo było z głosowaniem wśród konstruktorów, tylko że tutaj najpierw pytałem o 10 miejsce, później o 9, 8 itd.

Wiem że Ankiety się logicznie nie pokrywają np. Toro Rosso zajęło 7 miejsce w klasyfikacji kierowców a kierowcy 18 i 16 , więc matematycznie nie ma możliwości by z tymi miejscami kierowców zespół zajął 7 lokatę , Albo sytuację między Haasem i Mclarenem , ale cóż , Uroki waszego Głosowania ¯\_(ツ)_/¯

#f1 #kubica
jaxonxst - Podsumowanie ankiet #ankietyf1 - tag do obserwowania/ czarnolistowania, se...

źródło: comment_9YQEkmOdnDXIFmmZnGygvbGJ8VoqqLxJ.jpg

Pobierz
  • 5