Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem, a mianowicie podejrzewam, że mój ojciec nie był moim biologicznym ojcem. Postanowiłem przeprowadzić badania DNA między mną a moją siostra, ale okazuje się, że do tego typu badań potrzebny jest wymaz ode mnie, od siostry i od matki. Uszami wyobraźni już słyszę ten kwik i jazgot pod tytułem : "masz urojenia i idź się leczyć" kiedy powiem matce do jakich badań ten wymaz mi jest potrzebny. Z siostrą pewnie podobnie. I tu pojawia się moje pytanie : jak w sprytny sposób uzyskać od nich sterylny wymaz z ust? Przed badaniem nie można pić, jeść i palić papierosów przez dwie godziny. #kiciochpyta #badania #genetyka #dna #pytanedoeksperta Może ktoś z #medycyna podpowie do jakich badań mógłbym hipotetycznie potrzebować takiego wymazu i nie wzbudzi on podejrzeń ? Wierzę w waszą pomysłowość ^^

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 14
SzczęśliwaTowarzyszka: Na yt ostatnio widziałem reklamę jakiegoś goowienka ze po wymazie ze śliny można określić w jakim procencie jesteś Polakiem a jakim Niemcem
Ściemniaj

Powiedz ze masz nie wiem, problem z jakimś narządem czy krwią, ze lekarz robi terapie ale możliwe ze będzie potrzebne jakieś odnawialne gowno (krew, szpik, nie znam się) od najbliżej rodziny i tez możesz nasciemniac

Tabletki nasenne to już brzmi jak tani film

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}