Wpis z mikrobloga

Wyleczył się ktoś skutecznie z depresji? Proszę napisać.
Druga sprawa czy macie jakiś skuteczny sposób, ośrodek leczenia depresji.
Nie ważna kasa liczy się skuteczność
Dzięki za odpowiedzi
Ogólnie to wkurzyłem się już chce to gówno zwalczyć znów 3dni fajne i 3dni dola że prostych rzeczy nie mogę załatwić więc wkręciłem sobie żebyś iść na zamknięty prywatny
Szukam czegoś skutecznego nie ważna kasa.
Czy ktoś rzeczywiście wyleczył się z depresji czy to choroba na całe życie? Dzięki
#depresja
  • 11
@xyzqwe to już chyba dziś czwarty post na temat depresji, nie jest dobrze tu u nas na mikro, sam sobie wkręcam że nie mam depresji tylko gorszy okres w życiu;) trzymaj się i powodzenia życzę!
Na psychoterapii bylem nie pomogła, wszystko jest dobre na chwilę.
Szukam czegoś skutecznego bo zdałem sobie sprawę jak to poważna choroba i gdyby nie wsparcie bliskich to wiadomo.
U mnie to wygląda że parę dni działam a potem parę dni dołek, ciezko też kiedy za dużo stresu i za dużo krytyki.
Teraz znalazłem fajna opcje że można dojeżdżać i ośrodek od 9-16 , zamknięty nie chce ale wszystkiego spróbuję żebym tylko wrócił
Ja się wyleczyłem. Nie wiem jak u Ciebie, nie będę mówił że miałem łatwiej lub ciężej. Dwie nie udane próby. Z pierwszej mnie uratowali. Drugą sam #!$%@?. Wtedy rodzina i lekarz nie wiedzieli co to depresja i mówili, że chce na siebie zwrócić uwagę (było zupełnie odwrotnie). Na szczęście się to zmieniło. I jest dużo lepsza opieka psychologiczna czy dostęp do psychiatry. Ja kilka godzin po nieudanej próbie, siła zaciągnięty za szmaty,
Szukam i tylko 2 ośrodki znalazłem koło Krakowa , wiekszosc to uzależnienia.

Może ktoś opisać jak wyleczył depresję bo brakuje mi takiej osób.