Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
anonki, niestety to nie bait
Chłopak proponuje mi układ, w którym znajduje sobie dziewczynę na raz (lub wybieram dive) i uprawiamy seks, a on się może temu tylko przyglądać i trzepac badyla. Uparcie twierdzi, że to dla niego nie zdrada, a przyjemność.
Jestem bi, często o tym fantazjuje i on doskonale o tym wie, ale nie jestem skłonna do intymnych kontaktów z kimkolwiek innym. Jest moim pierwszym chłopakiem z dwuletnim już stażem i nie chcę już nikogo więcej. Niedoświadczona pyta starszych kolegów - życie jest tylko jedno i trzeba korzystać czy trzymać się uparcie swoich zasad? ()

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 42
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak Ci za miesiąc zaproponuje to samo tylko że on też weźmie w tym udział to też będziesz pytać co robić? Jak za 2 miechy zaproponuje Ci kolejną zabawę tylko Ty się będziesz przyglądać, to też będziesz pytać? itd...
  • Odpowiedz
@nadek: zawsze może doprowadzić do małżeństwa, pozwolić na takie coś, nagrać wszystko i pozwać męża o rozwód z jego winy i alimenty xD imho jedyna dobra zemsta za takie zachowanie
  • Odpowiedz
@ruok: nie wiem skąd wzięłaś to o ciągłym gadaniu, jest tylko fragment że uparcie twierdzi, że dla niego to nie zdrada. Nawet nie jest napisane to, że ona powiedziała, że nie ma na coś takiego ochoty.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: my z moja planujemy amsterdam i - na pewno wezmiemy ravzej drozsza pania do lozka, BYC moze wezmiemy jakiegos typa na drugi raz. (Oboje nie jestesmy pewni). Jak jest szansa ze Ciebie to tez bedzie jarac i nie popsuje Wam zwiazku, #!$%@?, jak nie teraz to kiedy, jak bedziecie mieli dzieci?;)
  • Odpowiedz