Wpis z mikrobloga

@Akuku69 a gdzie się kierujesz? Bardziej okolice Bangkoku, czy południe?
Wpisz w Google "blogi o Tajlandii", jest tego naprawdę zatrzesienie i masa ciekawostek.
@Akuku69 to mówię Ci od razu, zarezerwuj więcej czasu jeśli masz możliwość, bo nie da się zobaczyć nawet części miasta i atrakcji, które ma do zaoferowania :D Bangkok wciąga jak odkurzacz, a jeśli planujesz zobaczyć coś jeszcze to może zabraknąć czasu.
@Akuku69 2 tygodnie to tak ze 3 wyspy + Bangkok ogarniesz. A ty chcesz calosc xD
Proponuje otworzyc mape, wybrac ze 3 miejsca blisko siebie i tyle. Latanie po calym kraju majac 2 tyg to glupota.
@Taidonk: Nie napisałem całości, wiem ze to nie możliwe, raczej są punkty takie must have, i nie przeszkadza mi poświęcić 4-6h na przelot na drugi koniec by zobaczyć "inny" klimat.
@Akuku69 od siebie polecę Khao San, wieczorem jest tam jedna wielka impreza, bazar ze wszystkim czego zapragniesz, wózki z zarciem, piwo i gaz rozweselajacy w balonikach :D
Asiatic Riverfront z piękną panoramą i lunaparkiem i tysiącem sklepików i restauracji - jest tam Yayoi, japońska restauracja, najlepsze sushi i szeroki wybór bento, nawet niedrogo i do syta.
No i koniecznie Chinatown!
Na bazarach i tuktukach targuj się bez skrupułów! Można zejść z ceny
@Akuku69 do tego Wat Arun i Wat Pho koniecznie, i Pałac Królewski, oczywiście. Tylko zakładaj tam długie spodnie bo inaczej będziesz musiał kupić takie glupkowate portki w słonie jak mój niebieski. xD To jest taki przepych, że TRZEBA to zobaczyć.