Wpis z mikrobloga

Lochy: „nic dziwnego że nie macie różowego skoro jesteście manletami 3/10 a startujecie do pięknych kobiet co najmniej 8/10, pogódźcie się ze swoimi gównianymi genami i szukajcie w swojej lidze stuleje”. Te same lochy: „sama jestem ulańcem 3/10 ale interesują mnie tylko wysocy przystojniacy co najmniej 8/10, wszystko poniżej to dla mnie podludzie zasługujący najwyżej na betaorbiterstwo” Taki obraz wasz p0lki. #tfwnogf #stulejacontent #przegryw #logikarozowychpaskow #rozowepaski #tinder #feels #takaprawda #blackpill #p0lka
  • 64
  • Odpowiedz
@Bochun: Z tego co zauważyłam akurat dziewczyny na wykopie normalnie się do tego przyznają, że patrzą na wygląd, to tylko Mirki mają z tym jakiś problem, że 'nie nie one tego nigdy nie przyznają'.
  • Odpowiedz
@ramionko: bo to lochy na wykopie na teksty typu „lochy patrzą na wygląd bardziej niż faceci i jak nie jesteś wysoki i z przystojną mordą to nigdy nie będziesz pożądany” odpowiadają tłumnie „hurr durr gówno prawda wygląd ma małe znaczenie liczy się charakter i pasje a mój niebieski ma 170cm i 3/10 i go kocham” i takie tam inne #!$%@?.
  • Odpowiedz
co niby wyglądają super

@ramionko: wyglądają przeciętnie i to wystarczy aby byli traktowani jako nieatrakcyjni... Te wszystkie eksperymenty przecież to dokładnie pokazały. Ja wiem że prawie każdy ma szansę znaleźć kobietę ale dlaczego będąc ogarniętym życiowo ma brać te najbrzydsze bo inne go nie chcą?
  • Odpowiedz
conajmniej jeden


@ramionko: I podawanie jako przyklad anonimowego zarzutkowicza XD

Z tego co zauważyłam akurat dziewczyny na wykopie normalnie się do tego przyznają, że patrzą na wygląd


Chyba wyswietla nam sie inna wersja wykopu, ja praktycznie codziennie widze tutaj różowe mędrczynie twierdzące, że najważniejsza jest charyzma, inteligencja (XD) i charakter
  • Odpowiedz
@Bochun: Z wami to się jednak bardzo ciężko rozmawia smutne lamusy ( ͡º ͜ʖ͡º) Większość z was nawet jeżeli jest przegrywami to ewidentnie na własną prośbę. Nauczcie się, że nikt nie miał wszystkiego od razu i żeby mieć nawet dziewczynę trzeba nad sobą ciężko pracować a nie zganiać całe zło tego świata na kobiety biorąc jakieś marginalne przykłady za całokształt wszystkich przedstawicielek tej płci. To nie
  • Odpowiedz