Wpis z mikrobloga

kilkadziesiąt złotych na wymianie opon XDD Jak poznać biedaka part 1


@MtEverest: Wciąż nie rozumiem w jaki sposób 15 minut mojej pracy zamiast wydawania kilkudziesięciu złotych czyni mnie biedakiem. Już widzę jak tu wszyscy robicie te 250zł/h. Płyn do spryskiwaczy też Ci mechanik dolewa, żeby ktoś Cię za biedaka nie wziął?
Raz na jakiś czas wystarczy wyważyć koła i tyle. Z kluczem udarowym wyrobisz się nawet w mniej niż 10 minut.
  • Odpowiedz
Ciekawe jak sobie oszczędnisie wyważacie te koła, które pół roku leżą jedno na drugim w garażu...tylko mi nie piszcie, że macie stojaki bo to też nic nie daje... Zmiana kompletu wraz z wyważeniem i wsadzeniem do bagażnika drugiego kompletu (oczywiście przez pracownika wulkanizacji) to koszt w zależności od miasta 40-80 zł więc nie majątek.
  • Odpowiedz
@Jestem_Tutaj mają homologację na zimowe czyli M+S oraz co ważniejsze, co nie każda całoroczna ma to homologacja 3PMSF czyli taka sama jak na każdej zimówce. Jest to ważne przy AC i w razie wypadku na śniegu, ubezpieczyciel się nie wypnie.
  • Odpowiedz
wsadzeniem do bagażnika drugiego kompletu (oczywiście przez pracownika wulkanizacji)


@Czesiek_Alf: oczywiście, kto by pomyslal zeby brać do rąk własne koła, wspaniałe teraz są te usługi, mozna się poczuć niemal jak lord z Bakingam, jeszcze w rączke pocałują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rtone nie wiem jakie masz doświadczenia ale w kilku miejscach gdzie wymieniam koła od 15 lat zawsze pracownicy wymieniający mi koła sami bez przymusu ale z własnej chęci wrzucali mi koła do bagażnika...co w tym dziwnego?
  • Odpowiedz
@rtone dodam, że czasem biorę worki i wkładam koła SAM do bagażnika uważając żeby moje szlachetne rączki nie ubrudziły się czasem za bardzo. Ale to tylko dlatego żeby te brudasy z wulkanizacji mi nie upaćkały tapicerki w moim najnowszym porsze panamera ( )
  • Odpowiedz