Wpis z mikrobloga

@janushek: Pytałem kiedyś, to dostałem odpowiedź, że syf raczej nie, ale też nic wybitnego. Typowy średniak, raczej nie warty póki co tych 80 zł. Chociaż cenę trzyma dość długo #!$%@?, więc ciężko stwierdzić, kiedy może spaść. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@janushek: Ja twardo czekam aż dadzą w plusie Order. W końcu muszą xD Pluje sobie trochę, bo miałem kiedyś pożyczoną, a to gra na 6 godzin, ale oczywiście nie miałem czasu żeby przejść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@janushek: kupilem na promce steam, system walki dosc prosty, leczenie ludzi tez takie na szybko, ogolnie gra warta z 4 dyszki jak dla mnie, początkowo wcigajaca, pozniej troche schemtyczna
@janushek: Mi się tam Vampyr podobał - muzyka fajna, historia ciekawe z wyborami (chociaż złożoność dupy nie urywała, to nie jest The Walking Dead, chociaż niektórych to mi się nieźle rów spocił i nie jest też do końca jasne czy to co robimy jest dobre czy nie), walka fajna, chociaż trzeba się przyzwyczaić (nie można spamować na pałę, bo się od razu zmęczysz, trzeba odpowiednio wykorzystywać stunowanie, szybkie ataki, uniki, wysysanie