Wpis z mikrobloga

Mirki, ja teraz w zupełnie innym temacie niż rajdy. Mam dla Was pierwszy teledysk moich przyjaciół - zupełnie nowy zespół, stworzony z pasji i dzięki niej. To takie trochę połączenie Tulii (bez 'wygładzenia' głosów;-), rocku i folku - wyjątkowego, bo mało znanego - spod Babiej Góry. Dajcie znać co sądzicie - jak się podoba, wykopcie

#muzyka #folklor #rock
gabrally - Mirki, ja teraz w zupełnie innym temacie niż rajdy. Mam dla Was pierwszy t...
  • 101
Zdecydowanie wolę trochę bardziej 'tradycyjne' brzmienie. Nie wiem czego, ale moim zdaniem łączenie motywów folkowych z innymi stylami wychodzi słabo. Przeważnie. Szczególnie gitary elektryczne nie współgrają. Są zbyt twarde w brzmieniu, kiedy muzyka folkowa jest trochę płynniejsza, łagodniejsza i trochę rozwleczona. Jest garść przykładów, które wyszły dobrze, ale to jest zdecydowana mniejszość. Nie cierpię np. folk metalu. Nie czuję tego kompletnie.

Zgodzę się, że dziewczyny ładniej śpiewają. Jest potencjał.

A to inna
GandalfThePro - Zdecydowanie wolę trochę bardziej 'tradycyjne' brzmienie. Nie wiem cz...
@gabrally: dobre, wokal fajny. choc wole folk w polaczeniu z elektronika - ta daje tworcom wiecej mozliwosci. rock wydaje sie troche oklepany w mojej ocenie. village kollektiv, kapela ze wsi warszawa, garmarna to zespoly, na ktorych mozna sie wzorowac, ale trzeba zachowac swoj charatkerek.
@gabrally: Bardzo fajne, wpada w ucho. Połączenie też mi się podoba i wbrew poprzednim głosom raper daje radę.
Największym problemem moim zdaniem jest to, że nie da się praktycznie zrozumieć o czym dziewczyny śpiewają :(