Wpis z mikrobloga

Zakup Apple MacBook Pro i7 2,6GHz/16/512/Radeon 560X pod koniec lipca. Dziś przesyłka odebrana. Wszystko działa. Kontakt ze sprzedawcą szybki i przyjemny. Konto założyłam specjalnie by dodać ten komentarz. Sama byłam pełna obaw, szczególnie po przeczytaniu w lipcu komentarzy na wykopie ale postanowiłam zaryzykować i nie żałuję. Szkoda, że allegro nie umożliwia wstawienia komentarza.
gosia-margreta - Zakup Apple MacBook Pro i7 2,6GHz/16/512/Radeon 560X pod koniec lipc...

źródło: comment_id4sVbyKsCg9dqg3lOQFCUswDrVJo47y.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Sprzęt w takiej samej konfiguracji jak wyżej z datą wysyłki od 31 października, nie przyszedł do tej pory. Kontaktu z sprzedającym odmówić nie można, 8 dni temu zapewniał że sprzęt ma już na magazynie i w tym tygodniu powinienem spodziewać się kuriera, ale od tej pory ni widu ni słychu.
  • Odpowiedz
Cały Towar ze wszystkich palet dla pojedynczych kupujących nie hurtowych na dany termin dostaw do Polski został już rozesłany nie zależnie od konfiguracji sprzetu . Napisz proszę do mnie e-mail lub proszę o telefon i sprawdzę w ekspedycji . Może kurier nie zastal cię w domu i leży w punkcie pickup tak jak to miało miejsce w ostatnim tygodniu w kilku przypadkach . Pozdrawiam
  • Odpowiedz
Trzy pytanka:
1. Obecna oferta jest do 15 grudnia z wysyłką do 31 marca. Czy kolejna oferta po 15 grudnia juz będzie na późniejszy termin?
2. Co decyduje o tym jakie produkty są oferowane? Ciekawi mnie jaka byłaby cena np. IPhone 11 czy jakiegoś mocniejszego macbooka pro 13.
3. Nie ma problemu z ratami allegro? Nie ukrywam że od roku bujam się za nowym macbookiem, ale widzę ciągle jakieś 'ale'. A takiego
  • Odpowiedz
1. Ta oferta może się przedłużyć o tydzień z tym terminem dostawy Kolejna będzie jeszcze na przełomie koniec grudnia styczeń z terminem dostawy miesiąc później .Dalej do marca nie będzie ofert kolejne z terminami na wakacje .

2. Nic nie decyduje , staramy się wystawiać najpopularniejsze produkty w podstawowych wersjach .Jeśli szuka Pan czegoś innego proszę o email , jak zaakceptuje Pan koszt wystawimy taką aukcje .

3. Co druga osoba bierze
  • Odpowiedz
Mały update do mojego wcześniejszego wpisu:
Sprzęt do mnie w końcu dotarł (już blisko tydzień temu), winnym okazała się być firma kurierska która nieprawidłowo wpisała kod pocztowy. Ze sprzętem wszystko w porządku, zdecydowanie polecam zakupy u użytkownika car4vip.
  • Odpowiedz
Po przeczytaniu tego tematu, także postawnowiłem zamówić sprzęt u car4vip i jakoś mocno się nie stersuję, mimo że w pracy się ze mnie śmieją że nie ma opcji że dojdzie :D

Bym musiał być frajerem, żeby kupić gdzieś indziej, minimum 6500zł drożej ;-)

@Deja_VU_000 - dzięki że dajesz nam kapitalną alternatywę ;) różnicę w cenie w lato przeznaczę na jakiegoś Waszego sportscara na weekend :D
  • Odpowiedz
@mssc: dzięki za info! czy jest szansa, żebyś wrzucił jakieś zdjęcie? sam się przymierzam na sprzęt za ponad 10000zł, a allegro gwarantuje zwrot tylko do 10000zł także wolę się upewnić w 100%
  • Odpowiedz
Dobra Mirki, tez postanowiłem zaryzykować i stresować się przez 3 miesiące ale trudno. Zobaczymy jak będzie.

Wstawiłem posta w wątku
https://www.wykop.pl/wpis/44696273/mirki-co-sadzicie-o-tym-kolesiu-https-allegro-pl-u/

Zajrzyjcie tam, wstawiłem wyczerpujący opis sytuacji. W skrócie: mój mac się #!$%@?ł, musiałem kupić nowego, wszystko w #!$%@? drogo ale ten ok ale podejrzany. Zaryzykowałem tak samo jak zaryzykowałem okazję kiedy kupowałem pierwszego maca. Za 3 miesiące ten nowy mac nie stanieje nawet o 5% :P
Poinformuje o przebiegu sytuacji, życzcie
  • Odpowiedz
Też czekam na swojego - wg aukcji 30 listopada miała być wysyłka. Podobno w piątek 13.12 go wysłano kurierem - jeśli tak, to w poniedziałek będzie i dam znać.
  • Odpowiedz