Wpis z mikrobloga

Tydzień zabawy z telefonami i człowiekowi się odechciewa . Jak na 1000 transakcji przez kilka miesięcy pojawi się 3/5 odstąpięń to wszystko . Z telefonami masakra . Zrobiłem porządek , Ci co nie opłacili dalej anulowałem właśnie , w między czasie starałem się dodawać na bieżąco ale do jutra mam dead line z zamówieniem . Za 30 min pojawi się kilka sztuk jeśli ktoś nie zdążył , jak ktoś zakupi i znów
W następnym roku chyba zrobimy jakieś forum zamknięte dla stałych klientów jeśli chodzi o telefony bo to szkoda nerwów . Allegro zwraca prowizje ale od sprzedaży , a już nie od reklamy podświetlania itp . więc lepiej dać te pieniądze na szczytny cel . Dodatkowo znów blokada na koncie wypłat za przekroczony utarg i przez 2 miesiące nie mogę robić wypłat każdej transakcji i to że 30% odstąpień allegro nie obchodzi tak
Wszystko poszło teraz czekam :-) szczerze nie wiem czemu max nie sprawdzałem specyfikacji dokładnie i nie analizowałem. Wziąłem cenę skoro droższy to znaczy lepszy i tyle :-D
@Thomas_snc: Hahaha ale to jest kolos! A jedynie ciutkę lepszy aparat, większa bateria to akurat duży plus no ale lepiej jednak zobacz specyfikacje i jaki jest wielki bo możesz się zdziwić :D
Dzięki za wstawkę , zakupiłem jednak zamiast mini małego pro.
Jak wszystko wypali pozytywnie to w przyszłym roku równie, jestem chętny.
Co do oceń na allegro, idzie ją zmienić jeśli teraz wystawie? Bo okres 90 dni jest, a sprzęt ma dotrzeć za około 125
@Deja_VU_000: Panie Marku, myślę, że znajdą się chętni na zakupy poza allegro. Ja osobiście nie widzę problemu żeby założyć osobną grupę w przyszłości i mogę kupować normalnie. Ominie Pan prowizję allegro a mnie to ryba. Jak będzie jakaś grupa dla stałych klientów to proszę pisać :)