Wpis z mikrobloga

@Deja_VU_000: czy w ciagu tygodnia będzie wiadomo coś o sprzęcie objętym grudniową mega okazją?

Interesuje mnie iMac 27, mega okazja będzie już chyba z przesyłkami na kwiecień. Przy -30% warto ten miesiąc dłużej poczekać
@Garymuw:

Ogólnie w grudniu aukcje będą jak w tamtym roku z terminem dostaw na kwiecień , ale nie licz na iMAC i takie produkty w tym , biorą pod uwagę sprzedaż a w tych produktach to 5 szt na 100 laptopów.

Jak wyżej około grudnia podam przedmioty . Po za tym puki nie klepnięte to nic nie wiadomo z nimi .
@michalk61: Jak klikniesz kup teraz i transakcja nie przejdzie zawsze możesz zapłacić pózniej, nie musisz nic zaznaczać. Allegro bedzie wyświetlać, że transakcja w procesie a po kilku minutach będzie można ponowić. Przy kup teraz możesz tez wybrać opcje Allegro Pay - tam tez masz raty - chyba do 3 w 0%. Przy Allegro Pay to alledrogo przyznaje ci kredyt nie bank. Kredyt jest dopisany do twojego konta wiec odrazu przedmiot jest
@Darajavahus777: moze za dwa lata jak sie wszystko ułoży kupie. Pamietam przejście z powerpc na intela i cyferki cyferkami. Prawie cały soft bedzie emulowany. Max 16gb ram, bez gpu. Zobaczymy jak zrobią Mac i iMac Pro nowe. Na papierze wszystko zawsze pięknie wyglada :)
@Garymuw: jakieś kwestie wycen konfiguracji itp. proszę o email .

@michalk61: nie , nie mam dojścia i słaby ze mnie handlarz , zwariowałbym z akcesoriami kolorami . Teraz puściłem raz zegarki i boję się tych konfiguracji ;D ( Kiedyś poruszane było ze tam wiecznie syf )

@Skopek69: Do końca grudnia pomyśle żeby już tam się wypowiadać o nowych %%