Wpis z mikrobloga

Czołem mireczki. Pytanie mam do was zasadnicze, czy ktoś z was posiada pilarkę marki NAC? Możecie powiedzieć jak się sprawują produkty tej firmy?

Ja upatrzyłem sobie taki oto 2,5 konny model https://allegro.pl/oferta/pila-pilarka-spalinowa-cst45-40-02ac-2-45-km-nac-7016902472 . Od razu zaznaczam, nie polecajcie markowych stihli czy husqwarny, bo dla moich potrzeb bezsensem jest kupować markowe pilarki o cenie powyżej 1,5k. Ewentualnie jakie pilarki do 500 zł i o podobnych parametrach polecacie.

#pilarka #nac #stihl #husqvarna #pila #spalinowa #porady
  • 8
@Silimarillo: stary temat, bo sprzed miesiące ale imo lepiej kupić używkę markową

też tak się bujałem, tu dostałem jakiegoś chińczyka, tu coś klękło, części drogie w końcu powiedziałem dośc i kupiłem używanego stihla 181 i nie żałuje, mam jeszcze stara husqe 45 i już po wzięciu do ręki czuć różnicę między hq/stihl a chinol którego mam do cięższych zadań

zreszta imo te 2,5konia w tym nacu to tnie słabiej niż taki
@lets_gou_tnijmy_wuosy: skoro odkopałeś to powiem co i jak. Kupiłem model z linka powyżej i jestem vardzo zadowolony. Przerobiłem ok. 12 metrów drzewa i wszystko w najlepszym porządku. Wiadomo, są tam jakieś drobne defekty typu słaby dostęp do śruby naciągania łańcucha itp., ale pali na raz, moc ma odpowiednią i paliwa za dużo nie pożera. Polecam.