Wpis z mikrobloga

@DzielnyDzielnicowy: jak się wygoi to idź na laser, trochę Ci wyjdzie pigmentu i przykryj czymś. masakryczny jest ten tatuaż, głównie przez projekt. to, że coś super wygląda na papierze/monitorze nie znaczy, że tak samo super można to przenieść na żywą skórę... nawet jak pójdziesz na poprawkę i dobijecie tusz, to nadal będzie wielki, nieczytelny babol. także ja bym na Twoim miejscu trochę usunęła, jak zbladnie to przykryła czymś dużym u lepszego
@Radosnyradzik: przyjacielu Wykopku. Zrobilem to w nocy bo cala nie spalem taki bylem #!$%@? i googlowalem wszystko mozliwe co ze #!$%@? tatuazem... odpisal toco juz napisalem „spoko jak sie zagoi to podciagniemy”... ale #!$%@? inne jego foty tez sa robione od razu po wykonaniu i nie ma takiej tragedii jak u mnie. Laser to #!$%@?, od #!$%@? siana i milion lat czekania, juz wole te 3k za laser dac komus kto
@DzielnyDzielnicowy może te puste pola które miały być wypełnić kolorem białym? Może jakiś inny tatuarzysta mógłby to poprawić? Nie jest najgorzej jeszcze, bo chodzi tylko krawędzie i linie, drugim kolorem myślę że mógłby to naprawić jeśli będzie ogarnięty
@DzielnyDzielnicowy 500 xD

Sesja całodniowa nawet na taki napis to minimum 1500 Druga sprawa patrząc na ten wzór dobry tatuażysta powinien zasugerować że ten projekt może odbiegać od wzoru na monitorze.

Skóra pochłania pigment tatuaż jest mocno czarny przez pierwsze 3-4 tyg później łapie delikatnie niebieskiego? Kolejna sprawa skóra pracuje, na ciele są krzywizny ( obojczyk, łokieć, żebra ) nie wszystko będzie dobrze w tych miejscach wyglądać.

Też miałem inną wizję rękawa
@DzielnyDzielnicowy
Uwaga, odpowiadam w czym jest problem.
Problem jest w tym, że poszedłeś do #!$%@? a nie artysty. Gość może mieć i 20 lat doświadczenia ale w dzierganiu osiedlowych bejów, co ma zerowe przełożenie na jakość i umiejętności.
Przykład pracy, którą podałeś jako jego udany tatuaż, mówi wszystko o tym studio i wykonawcy. Jest po prostu gówniany a Ty musiałeś mieć bardzo niski poziom poczucia estetyki, skoro uznałeś to miejsce za godne
#!$%@?, ale wstyd.. Z tatuażami mam duże doświadczenie, ale takiego gówna na własne oczy nie widziałem u najgorszych artystów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DzielnyDzielnicowy: wykonanie bardzo źle, ale nawet przy dobrym i tak się chodzi na poprawki bo lepiej wbić tusz dwa razy niż raz za mocno co prowadzi do nieprzyjemności. Ale moim zdaniem #!$%@? wykonane, linie porwane, cieniowanie #!$%@?. Ile dałeś?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DzielnyDzielnicowy: właśnie przeczytałem Twoje wyjaśnienie i dalej nie jestem przekonany. Ile trwała sesja tak w ogóle? Bo taki wzór na dwa razy to się minimalne poprawki robi za drugim (tam gdzie tusz się nie wbije dobrze itp.), natomiast ogólnego obrazu to nie zmieni.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DzielnyDzielnicowy: jestem bardzo ciekawy jak on ma zamiar to naprawić na drugi terminie. Jak coś to kręć aferę i niech oddaje Ci hajs. Może znajdziesz inne studio które da radę to naprawić na przykład dodając kolory (albo tylko biały kolor) które wyrównają geometrię która jest najważniejsza.
@swinkapl: @vostok:
zdaje sobie sprawe ze ogolnie jest juz #!$%@? ale wierze ze jednak zrobi z tego cos zjadliwego... poczekamy zobaczymy.

@Mave: pincet, no wg tego co pisze to nie beda tyle poprawki co po prostu dokonczenie, a potem ewentualnie poprawki jak z finalnym efektem bedzie cos nie tak. Wiadomo, troche sie cykam ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale licze na to ze gosc ma wizje
osuszanie poprzez przykladanie recznika pierowowego, potem spryskanie octaniseptem by odkazic, odczekanie kilki min. Ponowne osuszenie recznikiem, delikatne lecz dokladne wsmarowyanie masci alantan. Nastepnie gaza jałowa i delikatna owijka bandazem tak, ze po zawinieciu przeswituje i widac gdzie tatuaz gdzie nie, wiec oddycha. Caly proces powtarzam 3-4 razy dziennie.


@DzielnyDzielnicowy: Straszne porady odnośnie pielęgnacji :(
Dermalize nosisz maksymalnie 24h, więc dobrze, że ściągnąłeś szybciej. Po ściągnięciu "drugiej skóry" i przemyciu delikatnym mydełkiem