Wpis z mikrobloga

Czy tylko mi brakuje możliwości płacenia z góry na serwisy #vod ? Na przykład swego czasu #showmax i #spotify miały możliwość na płacenie z góry na pół roku do roku. Nie podoba mi się że nie ma takiej możliwości a jest tylko płacenie z góry. Nawet takie głupie #originaccess czy nawet #psplus to umie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gownowpis #zalesie dla zasięgu #hbogo #netflix #amazonprimevideo #pytanie #pytaniedoeksperta

Czy według Was platformy VOD powinny mieć możliwość płacenie "z góry" na kilka miesięcy/rok ?

  • Tak 75.9% (22)
  • Nie 24.1% (7)

Oddanych głosów: 29

  • 7
@MrPawlo112: Czyli o znizke ci chodzi a nie o sam fakt placenia. No to zgadzam sie, fajnie jakby rzeczy byly tansze ( ͡° ͜ʖ ͡°) nawet nie tylko w vod.

No a może ja nie chce robić sobie milion kont na dany serwis, może ja chce zrobić sobie raz przelew blikiem na rok i mieć #!$%@? ¯_(ツ)_/¯


Ale czemu milion? Albo korzystasz ze swojego normalnego, a jak
@macadamia: Nie o zniżkę a o sam fakt płacenia. Wiesz, ja czy Ty z grubsza mamy wyjebke bo podpinamy karty i w dupie, ale taki gimb lv 13-16 jak nie ma karty debetowej (bo ma #!$%@? starych w zamiast na konto to mu wsadzają do skarpety), to nie kupi sobie psc i nie zapłaci, tylko musi starych na kolanach błagać albo samemu sobie konto założyć jak osiągnie wiek pozagimbusiarski. Mi się
@MrPawlo112: Moze to celowe, żeby założyć konto na Netflix czy Showmax wg regulaminu trzeba mieć skończone 18 lat. Ergo, ułatwianie płacenia ze względu na dzieci nie ma tam sensu. Origin czy PS może mieć to zaimplementowane właśnie ze względu na dzieciaki. Na Spotify też chyba nie ma aż tak radykalnych limitów.