Wpis z mikrobloga

Mireczki szukam pracy w IT.

Skończyłem 3letnie studia IT. Posiadam duże doświadczenie w obsłudze komputera, telefonów, jak i diagnostyce i naprawie błędów. Lubię pomagać znajomym/rodzince w napotkanych problemach ze sprzętem (instalacje, naprawą błędów, odzyskiwanie danych itp.).
Z oficjalnych doświadczeń mam tylko 3 miesięczny staż w formie zajmującymi się materiałami szkoleniowymi z technologii informatycznej. Moja specjalizacja ze studiów to bazy danych i sieci, więc jakieś podstawy znam.
Znajomość angielskiego na poziomie (B1/B2).
Bardziej skłaniam się w pracy w jakimś supporcie/help desk.

#szukampracy #it #informatyka #gdansk #pracait #praca #pracazdalna #helpdesk
  • 13
@ko_Lek: shared bądź delivery center to lowcost center, wymagają angielskiego na bardzo dobrym poziomie ale w nich nie ma żadnego rozwoju, to są dodziały wewnętrznego outsourcingu tu nie ma się dobrze zarabiać a być jak najtaniej....
Lepiej pracować w jakiejś większej firmie niż w czymś takim..
@kuite22: Właśnie nie wiem xd. Ale mogę powiedzieć że uczelnia dała dupy. Przykład: Pierwszy semestr podstawy programowania. Czwarty semestr: Nagle programowanie obiektowe i typ co miał #!$%@? w naukę (kazał nam czytać jakieś #!$%@? pdfy, a sam #!$%@?ł drugą robotę na laptoku). Trzeci rok to w ogóle parodia. Brakowało im wykładowców i niektóre zajęcia odwoływali przez kilka miesięcy.

@ko_Lek: Myślę że dam radę z angielskim.
@tt_2 pozdrawiam ludzi z it co pracuja za 2k. Imho w it na start zarabia sie najwiecej z kazdej branzy i mozliwosci rozwoju sa preogromne
Sam pracuje w delivery i malo sie tutaj nie zarabia, rozwoj zalezy tylko od zainteresowanego, chcesz to sie rozwijasz, chcesz to siedzisz w miejscu, ale wtedy bez szans na awans. Generalnie ja swoja prace traktuje jako platna nauke