Wpis z mikrobloga

#spam #nazwapl #netart @nazwa_pl

Mirki, mam do was pytanie, bo już brak mi pomysłów. Mam kilka kont duchów na nazwa.pl - pozabierałem od nich setki domen i serwerów bo rozsyłali SPAM bez zwracania uwagi na ustawienia w kontach. Zostały mi konta puste i mam tam ustawienia że NIE WYRAŻAM ZGODY NA WYSYŁKĘ INFORMACJI HANDLOWYCH I MARKETINGOWYCH. Na jednym koncie ustawiłem adres kontaktowy taki : kontakt@nazwa.pl (I już nie przychodzi żadne gówno od nich).
Pomimo tego nazwa.pl dalej wysyła te swoje gówna na moje inne konta. Napisałem do ich inspektora ochrony danych który w grudniu odpisał tak
---------------------------------
Jednocześnie informuję, że z danych do których mam dostęp wynika, że nie posiada Pan zaznaczonej zgody na otrzymywanie wiadomości handlowych.
Bardzo przepraszam za zaistniała sytuację. Wysyłka niezamówionej korespondencji nie powinna się więcej powtórzyć.
Pozdrawiam,
nazwa.pl
---------------------------------

Ale to nic nie dało, SPAM dalej idzie od nich. Telefonowanie, pisanie próśb, gróźb, straszenie policją, prokuraturą, pozwami - NIC NIE DAJE. Szmaciarze mają w DUPIE głęboko całe RODO, ustawy, policje, zasady współżycia społecznego itd.
Pytanie do was : Kto jest chętny dopisać się do pozwu zbiorowego przeciwko Netartowi? Mogę taki zorganizować.
  • 3