Wpis z mikrobloga

@SzybkiZwinnyOpalony:
Szanowny Panie,

niezmiernie mnie raduje, że pojawiła się osoba, która sprawia wrażenie zdolnej do kulturalnej wymiany zdań w przeciwieństwie do większości użytkowników tego portalu, którzy nie potrafią zdania ułożyć bez wulgaryzmów.
Pozdrawiam Pana serdecznie i życzę miłej nocy.

Z poważaniem
Uczony Intelektualny
@majkel_bialkov: @uczony_intelektualny @Baciar93 @Vallenhack: No i to się nazywa #!$%@? kultura. Jeden przywitał inteligentnie. Drugi, trzeci i czwarty od razu skreślił i zasugerował, żebym #!$%@?ł. Co by nie mówić, to macie zajebiście silną psychikę. Na pewno w szkole byliście klasowymi kozakami. Sebastianami z ostatniej ławki. Uczestnikami każdej awantury w latach szkolnych. Teraz zapewne jesteście właścicielami korpo, 250k + miesiąc. Silni. Męscy. Wysportowani. Super. Właśnie dlatego założyłem tu konto. Pragnę być
@SzybkiZwinnyOpalony:
Szanowny Panie,

za wcześnie Pana pochwaliłem. Ta ilość wulgaryzmów w późniejszych Pańskich wypowiedziach woła o pomstę do nieba! Niech Pan pohamuje się od używania słów uznawanych za obelżywe, gdyż takie słownictwo nie #!$%@? człowieka inteligentnego. Co nie zmienia faktu, że pierwsze wrażenie sprawił Pan dobre, toteż dam Panu szansę i jeśli będzie taka potrzeba, chętnie wdam się z Panem w merytoryczną dyskusję.

Z poważaniem
Uczony Intelektualny