Wpis z mikrobloga

Occultic;Nine


@HrabiaTruposz: po tytule zgaduje że to od tego samego "autora" co steins;gate, ostatnio się na tym przejechałem bo postanowiłem obejrzeć chaos;head wierząc że też może być spoko ale... no nie było
no myślę że obadam, ale jestem sceptycznie nastawiony ()
serię Monogatari, zaczynając od Bakemonogatari


@mario972: próbowałem się w to wkręcić z 8 lat temu i tak mnie odrzuciło, że od tamtej pory tego nie ruszyłem, nie mój typ. prawdopodobnie kiedyś obejrzę, ale nie pali mi się

Serial Experiments Lain


@Killeras: oglądałem i super mi się podobało, Shinsekai yori i Lupin raczej mi się nie podejdą, aczkolwiek Shinsekai yori pewnie sprawdzę kiedyś bo brzmi jak anime idealne na rozbudzenie wyobraźni
@CaptainXD: po obejrzeniu Lain poszedłem właśnie tym tropem i obejrzałem Texhnolyze, niestety się zawiodłem, tam gdzie w Lain powolna akcja i przydługie ujęcia etc. robiło świetny klimat tak w tym anime po prostu nużyło, fabuła, motywy etc imho nie są jakoś specjalnie wyszukane.
żeby nie przedłużać: według mnie Lain to świetne dzieło którym naprawdę można się zainspirować, z niesamowitym klimatem - a Texhnolyze to co najwyżej dosyć spoko SF ale niestety