Wpis z mikrobloga

Dobra już chyba Dettlaffa dziś nie będzie więc zapytam już - co jutro ogrywacie jako pierwsze? Ja się biorę za KP, mam już kilka pomysłów na decki. Problem jest taki że KP ma teraz zbyt wiele dobrych kart by je wszystkie zmieścić, nawet wśród głupich 4/5 jest ból głowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aczkolwiek raczej postawie na starą dobrą Meve, nie sądzę by Calanhe narobiła szału w mecie. Robienie całego decku pod jedno combo które można zablokować nie wydaje się zbyt stabilne.

#gwint
  • 13
@LibertyPrime: Raczej pójdę w stronę ST i tej całej harmonii lub monsterki pod blood moon i dettlaffa higher vampire, wszystko zależne co mi poleci z paczek, a znając mój fuks to pewnie ani to ani to :D
@LibertyPrime: Miałem w planach dwa decki
Informatorka baronowej>oczyszczenie informatorki z statusu szpiega>używanie w kółko drugiej informatorki na pierwszej informatorce aż strona przeciwnika będzie zasrana jednostkami i nie będzie miał co postawić. Potem rzucę epidemię albo coś i zobaczę jeszcze czy Stajenni i Cesarska wyrocznia będzie się od tego wzmacniać.
Drugi to użycie Syanny do podwójnego zagrania Vesemira, żeby zrobić jakąś bieda talię z wiedźminami.
Jako, że prawdopodobnie żaden z nich nie