Wpis z mikrobloga

Te skrypty i handicapy są #!$%@?, łatwiej wygrać ze składem z 9 ikonami niż całym złotym ze zwykłym Jesusem na ataku, Lingardem itp.. No #!$%@?, gość 4 strzały przy moich 32!!! 2 bramki z różnego, drugi mecz podobnie, bilans 1:3, dzisiaj już nie gram, bo nie mam czasu. #!$%@? kompletna. Zlatan, Socrates i Son nie trafiają z 0.5 metra, mój bramkarz się kładzie przy piłce na wysokości pasa i ta go przelatuje, moja babcia by to złapała jakby stała tyłem do piłki. W jednym meczu wszystko śmiga, w drugim gówno gra i obrońcy się rozbiegają. Ta gra to śmiech na sali, po #!$%@? my w to gramy? xd
#fut
  • 3
  • Odpowiedz
@Wojtini1996: norma xd. czasami nie idzie wytrzymać z nerwów xD. pierwszy mecz w fc bombarduje kolesia (sklad jakis za 200k max) jego bramkarz wszystko łapie, robi jedna akcje karny z dupy przegrywam 0-1. W następnym meczu co strzelam to wpada i wygrywam 7-2. Zrobilem bilans 6-1 gram kolejny mecz, chcialem wybić, gra stwierdziła że zrobi wślizg i karny dla typa + czerwona kartka XD. Później #!$%@?ł toty ronaldo ja go goniłem
  • Odpowiedz
No ja chyba już odpuszczam. Nie ma to sensu. Jest tak jak piszecie i pisze wielu codziennie. Lepiej odpalić karierę offline i tyle.
  • Odpowiedz