Wpis z mikrobloga

@WildAnimal: Nie, to orientacja seksualna.

Psychologowie, psychiatrzy i inni specjaliści zajmujący się zdrowiem psychicznym, zgadzają się co do faktu, że homoseksualność nie jest chorobą, zaburzeniem psychicznym czy problemem emocjonalnym. Ponad 35 lat obiektywnych, dobrze zaprojektowanych badań naukowych wykazało, że homoseksualność, sama w sobie, nie wiąże się z zaburzeniami psychicznymi lub emocjonalnymi czy społecznymi problemami. Homoseksualność niegdyś była uważana za chorobę, ponieważ specjaliści zajmujący się zdrowiem psychicznym i społeczeństwo dysponowali nierzetelnymi, opartymi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WildAnimal: gdybym był w wieku 13 lat to może by mnie ten argument zagiął. Ale odpowiem Ci, jako gatunek ludzki nie jesteśmy się w stanie komunikować tak jasno z żadnym innym gatunkiem jak między sobą. Widzisz ja mogę jasno komuś chociażby napisać, że #!$%@? kocopoły i robi kurtyzanę z logiki, owca już taka skuteczna nie będzie. A co za tym idzie nie wiesz czy owca chce być dymana więc nie możesz
@Bomfastic nie, według mnie homoseksualizm, zoofilia i pedofilia to zaburzenia.

Tak samo jak próby adopcji dzieci przez pary homoseksualne, nie można zmuszać dziecka do bycia innym, czy życia w innym środowisku bo ktoś tak chce.