Wpis z mikrobloga

Elo Mircy,

Jak niektórzy może słyszeli, napisałem książkę pod tytułem Emigracja, która jest przedłużeniem past pisanych przeze mnie do tej pory w internecie. Opowiada (jak niektórzy mogą się domyślać po okładce) o życiu w tym słynnym UK.

Organizuję #rozdajo, w którym spośród plusujących ten komentarz wylosuję 5 osób, które otrzymają egzemplarz tej książki z autografem autora, w sensie moim. Jakby ktoś chciał autograf jakiegoś innego autora, to może być ciężko, ale mogę zapytać, tylko musicie dać jego namiary. W losowanie nie bawią się zieloni użytkownicy. Proszę też zwrócić uwagę, że książka dostępna jest w pre-orderze, a premiera będzie miała miejsce dopiero 15 maja i wtedy też wyślemy nagrody zwycięzcom. Losowanie odbędzie się w niedzielę 31.03.2019 o godzinie 23:59 za pomocą totalizatora #mirkolos

Rozdajo motywowane jest tym, że książka była przez chwilę na pierwszym miejscu w top 100 najlepiej sprzedających się książek w Empiku, ale została właśnie zdeklasowana przez książkę kucharsko-cukierniczą. To w kategorii KSIĄŻKI, bo w kategorii ogólnej przegrałem już też między innymi ze słuchawkami JBL T110BT. Przegrać z inną książką czy ze słuchawkami to oczywiście żaden problem, gdyby nie fakt, że jak jeszcze przedwczoraj byłem na chwilę na pierwszym miejscu, to a conto fortuny, którą miałem dzięki temu pierwszemu miejscu zarobić, nabrałem kredytów chwilówek i kupiłem sobie plazmę, xboxa i inne takie. No i teraz się boję, że jak nie spłacę, to mnie normalnie chłopaki dojado i stąd też różne rozpaczliwe akcje promocyjne.

Na potrzeby tych, którzy się wahają czy plusować, bo ta książka to może być jakieś guwno, zamieszczam w komentarzach fragment, żeby można było samemu ocenić.

#pasta #rozdajo #emigracja
malcolmXD - Elo Mircy,

Jak niektórzy może słyszeli, napisałem książkę pod tytułem ...

źródło: comment_AWov6B8d14GyghEjSan7rT8534Fva0aZ.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
Pierwsze 19 lat mojego życia spędziłem w jednym z miejsc, które Główny Urząd Statystyczny określa jako miasta o liczbie ludności 10000 – 19999. Nie będę podawał jego nazwy, bo moje miasto nie jest znane prawie z niczego, więc i tak nic ona wam nie powie. Według wspomnianego GUS takich miast jest w Polsce dokładnie 187. Jednak gdy mówię, że nie jest znana prawie z niczego, mam na myśli, że w niektórych kręgach
malcolmXD - Pierwsze 19 lat mojego życia spędziłem w jednym z miejsc, które Główny Ur...

źródło: comment_D2SSRikElHHcI1fwKvJlNY0Mxra7SWeZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Książki oczywiście nie kupię, bo bez jaj, ale szanuję malcolma za powodowanie bólu dupy strażników moralności internetowej tym, że ukradł pastę xD.
Ps nie rób ebooka, bo robaki od razu będą ściągać z chomików
  • Odpowiedz
@malcolmXD: na wygraną nie liczę, da radę kupić egzemplarz z autografem? Będę sie chwalił laseczkom, żeby zaprosić je na mieszkanie i pokazać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz