Wpis z mikrobloga

Ostatnim razem było 9 plusów ;(
Ale lecimy dalej! :)

Moi drodzy, 136 raz zapraszam Was do swojego programu pod tytułem Gamingowy Przegląd Tygodnia, w którym podsumowuję najwazniejsze wiadomości z branży gier. A w dzisiejszym odcinku między innymi:

- #acta2 przegłosowane. Niestety.
- Streamer The Happy Hob przeszedł jednym ciągiem całą trylogię #demonsouls #darksouls i #bloodborne . I co w tym niezwykłego? Otóż - jego wyzwaniem było to, że ani razu w ciągu całej rozgrywki nie może zostać trafiony przez wroga - albo zaczyna od początku (to jest - od pierwszej gry). Masakra jakaś...
- A wiecie Wy może, że pewien żołnierz brytyjskiej armii, poirytowany ilością treningów w wirtualnych symulatorach postanowił potrollować? No i potrollował, ale nie obeszło się bez kary.
- W EA - stabilnie. 350 osób zostało zwolnionych, bo był słaby finansowo kwartał. Ale dać 20 baniek premii CEO - to już ich stać :)
- Powstaje gra w uniwersum Cyklu Inkwizytorskiego autorstwa Jacka Piekary. Za grę odpowiadać będzie The Dust.
- Nie zabraknie też wielu zwiastunów i zapowiedzi gier.

Zapraszam! :)

PS: A jeśli się Wam spodobało, dejcie tego plusa i suba

#gry #pcmasterrace #ps4 #xbox #steam #tworczoscwlasna #polskiyoutube #zakola #gpt #rozrywka
  • 19
@arkadikuss: Super masz głos i dobrze opowiadasz, szybko i konkretnie a nie 10 minut materiału rozciągnięte że od razu trzeba przewinąć do 2 minuty.

EA to jednak dzbany, z pół roku temu napisałem gdzieś na Reddicie że Anthem to będzie gówno, to mnie fanboje zakrzyczeli że przecież BioWare. Tja, mówimy o firmie której ostatnie dobre gry to The Old Republic i ME3, a i te szału nie robiły, 7 lat później
@Kozajsza dziękuję za miłe słowa.
No i zgadzam się w stu procentach co do EA. Bioware też się skiepściło (a jestem ogromnym fanem mass Effect i DA:O) przypuszczam, że właśnie przez EA. Inquisition to totalna wydmuszka i też się zgadzam co do oceny :) pamiętam mój zawód, kiedy zobaczyłem te questy w stylu mmo, które nagradzały nas 1 zdaniem dialogu... Tragedia.

@GlobalEliteShop masz rację, co do miniatur i otoczki, ale kompletnie nie
@arkadikuss: Problemem EA, Bethesdy czy Ubi (w mniejszym stopniu) jest to że kadra menadżerska ma pojęcie o grach jak świnie o lotach w kosmos. Za to mają bardzo duże pojęcie o Excelu i chamskich technikach sprzedaży gówna zapakowanego w ładny papierek. Niestety dopóki to działa - tak będzie. Nikomu się nie powinno źle życzyć, ale ja mam cichą nadzieję, że EA i Bethesda upadną i sobie głupie ryje rozwalą i coś